Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Súprava 3 žulových fontán

Kód: 1647
Značka: Kameny.cz
€152,54 / set €127,12 bez DPH
Skladom

Žulové gule set fontán sú vyrobené z prírodného kameňa a ich povrch je upravený špeciálnou metódou - tzv. Pemrlovaním. Najlepšie vyzerajú v záhrade žulové fontány v rôznych veľkostných kombináciách. Zakúpiť si môžete set troch gulí fontán o veľkostných priemeroch 15 cm, 20 cm a 25 cm. Žulové gule sú našimi zákazníkmi veľmi obľúbené, pretože dokážu vytvoriť netradičný a na pohľad veľmi príjemnú dekoráciu záhrady.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nim zakúpiť zvýhodnenú inštalačnú sadu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte vhodnú dekoráciu do Vašej záhrady? Toto je zaiste jedno z riešení, ktoré Vám môžeme ponúknuť. Umiestnením tejto sady fontán nielen vyzdobíte Vašu záhradu, ale dáte jej tiež dušu. Set 3 žulových fontán je vyrobený z prírodného kameňa. Povrch setu fontán je opracovaný - pemrlovaný. Súprava troch gulí fontán je o veľkostných priemeroch 15 cm, 20 cm a 25 cm.

Čo je to vlastne pemrlovanie?

Pemrlovanie žuly je mechanická povrchová úprava viditeľných plôch kameňa. Plochy sa upravujú údermi pemrlicou, čo je kladivo opatrené pracovnou štvorcovou plochou s kovovými ihlany. V odborných textoch sa používa aj termín štokování, ktorý má pôvod v nemeckom pomenovanie pemrlicou Stockhammer. Pemrlovanie sa vykonáva ručným náradím, dnes už prevažne elektrickým. Kvalita upravovaného povrchu je závislá od počtu a rozmerov hrotov na pemrlovacím kladive.

Žulové fontánky

Fontány a studne patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Vždy sa snažíme vyberať kvalitné a zaujímavé výrobky. Záhradná fontána musí zaujať na prvý pohľad, ale pritom sa nesmie okukať.

Všetky fotografie produktov sú fotené v našej kamennej predajni, sú teda úplne autentické a originálne. Produkty sú úplne totožné s fotografiami.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Veľkostné priemery fontán: 15 cm, 20 cm, 25 cm
Obsah balení: 1