Spôsoby platby

Nižšie uvedené spôsoby platby zahŕňajú všetky možnosti, ako zaplatiť vrátane tých nadštandardných - všetko prebieha veľmi rýchlo a úplne bezpečne.

 Spôsob platby

Cena

   Dobierka DPD

2€

Dobierka Shenker

3€

   Bankový prevod

ZDARMA

   GoPay

ZDARMA

 

Platba v hotovosti / kartou pri osobnom odovzdaní: tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v našej kamennej predajni Vo Valašskom Meziříčí, kedykoľvek počas našej pracovnej doby. Ak nás budete informovať o Vašej návšteve vopred, budeme sa snažiť, aby bola Vaša zákazka pripravená k rýchlej nakládke. Platiť môžete v € podľa aktuálneho kurzu Českej národnej banky. 

Bankový prevod: ZADARMO

 • Platbu môžete uskutočniť vopred - bankovým prevodom na náš účet. Informácie potrebné pre platbu (suma, číslo nášho účtu, variabilný symbol) Vám budú zaslané po vykonaní objednávky našim administratívnym oddelením - počkajte na neho prosím! Po vykonaní platby nám sú peniaze na účet pripísané v priebehu 1-2 pracovných dní. Následne Vás budeme telefonicky informovať o termíne expedície, pretože po obdržaní platby môžeme tovar odoslať (ak je skladom). Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

 

GoPay platobná brána: ZADARMO

GoPay je najväčším poskytovateľom online platieb českého pôvodu a patrí medzi najväčších poskytovateľov online platieb v Česku a v strednej Európe. Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými krokmi pre jednoduché a rýchle vykonanie platby.
Činnosť GoPay je dozorovaná Národnou bankou a GoPay je držiteľom licencie Českej národnej banky pre vydávanie elektronických peňazí. Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa GoPay najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS. GoPay je partnerom Vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia. Viac informácií nájdete na http://www.gopay.cz/

Zaplatit cez GoPay môžete nasledovne:

Online bankové prevody

Online bankové prevody, vďaka tzv. bankovým tlačidlám, ponúkajú bezpečnú, komfortnú a okamžitú platbu zo štandardného internetového bankovníctva zákazníka. Výhodou je autorizácia už pred-vyplneného príkazu, čo eliminuje chybné zadanie príkazu a zvyšuje celkovú rýchlosť uskutočnenej platby.

GoPay platobná brána podporuje online platby nasledujúcich bankovných domov:

 

Raiffeisenbank - ePlatby

 

Komerčná banka - MojaPlatba

 

mBank - mTransfer

 

FIO bank

 

 

Výhody pre kupujúceho:

 • Za všetok tovar, ktorý si vyberiete, zaplatíte jednoducho pomocou jednej platby z Vášho internetového bankovníctva.
 • Nemusíte vypĺňať žiadne údaje o platbe, pretože platobný príkaz nájdete predvyplnený priamo vo svojom internetovom bankovníctve.
 • Bezpečnosť transakcie garantuje Vaša banka, pretože platba prebieha priamo vo Vašom rozhraní internetového bankovníctva. Navyše prenos dát medzi bankou a GoPay prebieha pomocou zabezpečeného HTTPS protokolu.
 • Peniaze sú prevedené na náš účet u GoPay počas niekoľkých málo sekúnd, takže Vám môžeme tovar zaslať rýchlejšie.
 • Užívateľská podpora zo strany GoPay počas realizácie platby. 

Ako zaplatit:

 1. Zvoľte on-line bankový prevod cez internetové bankovníctvo.
 2. Vyčkajte na presmerovanie na stránku s prihlásením do Vášho internetového bankovníctva, kde zadáte Vaše identifikačné číslo klienta a heslo.
 3. Po prihlásení nájdete predvyplnený príkaz k platbe. Tieto údaje skontrolujte, potvrďte je tlačidlom Pokračovať a počkajte na autorizačnú SMS.
 4. Opíšte kód uvedený v SMS a platbu potvrďte.
 5. Ak sa Vám nepodarí zaplatiť platobnou kartou, vyčkajte prosím na informáciu od nášho administratívneho oddelenia, zašleme Vám nový odkaz na online platbu kartou alebo sa dohodneme na platbe iné.

Platebné karty

Platba platobnou kartou sa v niekoľkých rokoch stala najvyužívanejšie platobnou metódou pre úhradu tovaru a služieb v internetovej komercii, vďaka jednoduchému užívaniu a vysoké rozšírenosti. Masívne popularite napomáha tiež dnes už štandardnou vysoká bezpečnosť s minimálnou možnosťou zneužitia.

Vysoká bezpečnosť GoPay platobnej brány je doplnená bezpečnostnými štandardmi typu 3D-Secure stanovenej kartovými asociáciami VISA a MasterCard, ktoré výrazne znižujú možnosť zneužitia platobných kariet pri platbe na internete.

Podporované druhy platobných kariet:

 

Visa

 

Visa Electron

 

MasterCard

 

MasterCard Electronic

 

Maestro

 

 

PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCIE BEZPEČNEJ PLATBY PLATOBNÝMI KARTAMI NA INTERNETU!

Aké sú výhody platby kartou?

 • Rýchlosť platby - na rozdiel od platby bankovým prevodom nemusíme čakať na pripísanie platby na náš účet, ale tovar ihneď pripraviť na expedíciu.
 • V okamihu preberaní tovaru u seba nemusíte mať žiadnu hotovosť. 

Je platba kartou bezpečná?

 • Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšie celosvetová aplikácia kartových Asociácií MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou na internete.
 • Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke.
 • Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.
 • Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje.

 

SME TU PRE VÁS :)

V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť!