Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Spôsoby platby

Nižšie uvedené spôsoby platby zahŕňajú všetky možnosti, ako zaplatiť vrátane tých nadštandardných - všetko prebieha veľmi rýchlo a úplne bezpečne.

Platba v hotovosti / kartou pri osobnom odovzdaní: tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v našej kamennej predajni Vo Valašskom Meziříčí, kedykoľvek počas našej pracovnej doby. Ak nás budete informovať o Vašej návšteve vopred, budeme sa snažiť, aby bola Vaša zákazka pripravená k rýchlej nakládke. Platiť môžete v € podľa aktuálneho kurzu Českej národnej banky. 

Bankový prevod: ZADARMO

  • Platbu môžete uskutočniť vopred - bankovým prevodom na náš účet. Informácie potrebné pre platbu (suma, číslo nášho účtu, variabilný symbol) Vám budú zaslané po vykonaní objednávky našim administratívnym oddelením - počkajte na neho prosím! Po vykonaní platby nám sú peniaze na účet pripísané v priebehu 1-2 pracovných dní. Následne Vás budeme telefonicky informovať o termíne expedície, pretože po obdržaní platby môžeme tovar odoslať (ak je skladom). Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

 

GoPay platobná brána: ZADARMO

GoPay je najväčším poskytovateľom online platieb českého pôvodu a patrí medzi najväčších poskytovateľov online platieb v Česku a v strednej Európe. Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými krokmi pre jednoduché a rýchle vykonanie platby.
Činnosť GoPay je dozorovaná Národnou bankou a GoPay je držiteľom licencie Českej národnej banky pre vydávanie elektronických peňazí. Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa GoPay najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS. GoPay je partnerom Vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia. Viac informácií nájdete na http://www.gopay.cz/

 

Platebné karty

Platba platobnou kartou sa v niekoľkých rokoch stala najvyužívanejšie platobnou metódou pre úhradu tovaru a služieb v internetovej komercii, vďaka jednoduchému užívaniu a vysoké rozšírenosti. Masívne popularite napomáha tiež dnes už štandardnou vysoká bezpečnosť s minimálnou možnosťou zneužitia.

Vysoká bezpečnosť GoPay platobnej brány je doplnená bezpečnostnými štandardmi typu 3D-Secure stanovenej kartovými asociáciami VISA a MasterCard, ktoré výrazne znižujú možnosť zneužitia platobných kariet pri platbe na internete.

Podporované druhy platobných kariet:

 

Visa

 

Visa Electron

 

MasterCard

 

MasterCard Electronic

 

Maestro

 

 

PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCIE BEZPEČNEJ PLATBY PLATOBNÝMI KARTAMI NA INTERNETU!

Aké sú výhody platby kartou?

  • Rýchlosť platby - na rozdiel od platby bankovým prevodom nemusíme čakať na pripísanie platby na náš účet, ale tovar ihneď pripraviť na expedíciu.
  • V okamihu preberaní tovaru u seba nemusíte mať žiadnu hotovosť. 

Je platba kartou bezpečná?

  • Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšie celosvetová aplikácia kartových Asociácií MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou na internete.
  • Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke.
  • Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.
  • Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje.

 

SME TU PRE VÁS :)

V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie