Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Okrasné kamene - Onyx okruhliaky žlté

Kód: 3561/500 3561/501 Zvoľte variant
Značka: Kameny.cz
€315,41 / balenie 500 kg €262,84 bez DPH
Skladom Vypredané Zvoľte variant
Vyberte si balenie
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ónyxové okruhliaky sú mrazuvzdorné a môžu byť použité ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Tieto okruhliaky ponúkame v dvoch veľkostných frakciách.

Ónyxové polodrahokamové okruhliaky môžete využiť ako luxusný dekoračný prvok vo Vašom byte či dome, na záhradách k obsypaniu rastlín, kríkov, stromov a plôch okolo bazénov. Odporúčame možnosť kombinácie s valounky alebo s obsypový okrasnou drťou.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalaších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okruhliaky Onyx - žlté z prírodného kameňa Onyx slúži ako okrasné a dekoračné kamene. Predávajú sa v baleniach 100 kg a 500 kg Každý kameň má jedinečnú prírodnú farebnosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky a štrky
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Ónyx
Stabilné proti slnečnému žiareniu: Áno
Mrazuvzdornosť: Áno