Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Mango - zaoblená

Kód: 7371
Novinka
Značka: Kameny.cz
€17,20 / ks €14,33 bez DPH
Skladom

Pieskovcové dosky Mango sú vyrobené z prírodného kameňa. Jednotlivé kusy sú obdĺžnikové a ich veľkosť je 60 x 40 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevážne okolo bazénov, na chodníky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov, ako zákrytové dosky alebo parapety z kameňa. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokládka je veľmi rýchla. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je neodmysliteľne spätý aj s designom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný v interiéri aj exteriéri.

Skladom 19 ks.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Zaoblené dosky Mango je možné použiť aj k mnoha iným účelom. Krásne vyzerajú ako zákrytové dosky alebo parapety.

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej dosky Mango. Pieskovec, z ktorého je doska vyrobená pôsobí veľmi čistým a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 60 x 40 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi vyhodný do priestorov okolo bazénov, schodísk, ale taktiež býva pre svoje vlastnosti využívaný ako parapet.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mango
Rozmery: 60 x 40 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery dosky: 60 x 40 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie