Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Multi - zaoblená

Kód: 3279
Značka: Kameny.cz
€20 / ks €16,67 bez DPH
Skladom

Travertínove dosky sú vyrobené  z prírodného kameňa. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a oderuvzdornosťou. Jednotlivé kusy sú obdĺžnikového tvaru a ich veľkosť je 61 x 33 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevažne okolo bazénov, na chodníky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov, ako zákrytové dosky alebo parapety z kameňa. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokládka je veľmi rýchla. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je taktiež neodmysliteľne spätý s designom. Ako funkčný a krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často používaný v interiéri aj exteriéri.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazénu z jeho okolia. Lem môže navazovat na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Dosky Multi je možné použiť aj k mnohým iným účelom. Krásne vyzerajú aj ako zákrytové dosky alebo parapety.

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Veľký potenciál je v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená a ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 61 x 33 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapet.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Multi
Rozmery: 61 x 33 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Rozmery dosky: 61 x 33 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 72 kg
Škárovanie: celoplošné

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie