Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Rio Multi - interiérová dlažba z kameňa

Kód: 3552S1
Značka: Kameny.cz
€9,48 / balenie €7,90 bez DPH €38,23 / 1 m2
Skladom

Interiérová dlažba v jednom RIO Multi Vás jednoducho nadchne a vďaka svojej praktickosti, elegancii a nadčasovosti a len tak sa Vám neopozerá. Kamenné dosky sú veľké 61 x 40,6 cm, hrúbka je 1,2 cm a ich povrch je omieľaný, je teda nutné celoplošné škárovanie. Aj keď sa na travertín a celkovo kameň v minulých rokoch pozabudlo, v súčasnosti zažíva akýsi comeback. Ten plynie zo snahy ľudí obklopovať sa prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je travertín veľmi populárny. Travertín je mrazuvzdorný a tiež veľmi odolný, čím sa stáva veľmi atraktívnym pre dlažby okolo domu, pergoly alebo garáže. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér aj exteriér svojho domu, potom ho môžme len odporúčať.

Tento materiál môžete kombinovať so všetkými našimi produktmi označenými farebnosťou Multi.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Interiérová dlažba Rio Multi sa vyrába vo veľkosti 61 x 40,6 cm a jej hrúbka je 1,2 cm. Je vhodný pre kombináciu s podlahovým vykurovaním. Čo je dneska v móde? Renovujete alebo staviate a chcete, aby Váš byt / dom bol zariadený v modernom a nadčasovom dizajne? Travertín. To je kameň, ktorý je teraz v zozname najmodernejších a najobľúbenejších materiálov, z ktorého sa vyrába interiérové dlažby a obklady.
 
Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavný argument pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanou vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami, čím vytvára ideálne podmienky pre vybudovanie podlahového vykurovania.

Rio Multi nie je jediným produktom série Rio, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorú Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.
 

K tomuto produktu odporúčame lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnáciu WProtect a škárovaciu hmotu Ultracolor.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

61x40,6x1,2 cm – škára 2,5 mm – 0,3 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažby - prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy
Balenie 2: 61 x 40,6 cm
Interiér x Exteriér: Travertín
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Multi
Počet balení (paleta): 1,2 cm
Použitie: Interiér - vnútorné
Rozmery: 61 x 40,6 cm
Vzhľad: Prírodný kameň