Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Prírodný obkladový kameň - Brana Mavi

Kód: 277-4S1
Značka: Kameny.cz
€39,73 / balenie 1 m2 €33,11 bez DPH €39,73 / 1 m2
Skladom

Brana Mavi je kamenný formátovaný obklad, ktorý možno použiť ako do interiéru, tak aj ako vonkajší obklad. Obzvlášť skvelým dojmom pôsobí ako obklad soklov, vymurovaných múrikov a fasád. Výška obkladu je 20 cm, dĺžky sú rôzne a hrúbka je v rozmedzí 1 - 3 cm. Približná hmotnosť1 m² je 45 kg. Rulový obklad má šedú farbu, je mrazuvzdorný a nemusí sa škárovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Potrebujete oživiť Vašu záhradu či dom, ale zároveň hľadáte niečo kvalitného a praktického? Ponúkame Vám prírodný obkladový kameň Brana Mavi, ktorého materiálom je kremenec, ktorý sa veľmi často využíva ako obkladový kameň v interiéroch i exteriéroch. Kremenec je známy najmä svojím unikátnym a elegantným vzhľadom, ale aj svojou kvalitou. Je veľmi pevný, mrazuvzdorný a má krásne sfarbenie. Keďže sa jedná o materiál prírodné a ručne opracovaný, každý kus kameňa je 20 cm vysoké a má rôznu dĺžku, čo vytvára dokonalú autentickosť výslednej práce a tiež voľnosť Vašej kreativite s voľbou veľkosti škár medzi jednotlivými kusmi.
 

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčné aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný pre obklady vonkajšie a vnútorné.

 2632-1

 

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Farebnosť: Sivá
Hrúbka: 1 - 3 cm
Rozmery: 20 cm x rôzna dĺžka
Séria: Mavi
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 20 cm x rôzna dĺžka
Hmotnosť 1 m²: 60 kg
Množstvo na palete: 25 m²

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie