Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Prírodný obkladový kameň - Mureto Roka DOPRAVA ZDARMA

Kód: 272-3S1
Značka: Kameny.cz
€39,17 / balenie 0,63 m2 €32,64 bez DPH €62,17 / 1 m2
Skladom

Mureto Roka je prírodný kamenný obklad vyrobený zo znelca. Jedná sa o veľmi odolný obkladový kameň z obľúbenej série Mureto. Najčastejšie sa používa na obkladanie fasád, soklov a plotov, v interiéri potom do spoločenských priestorov a na krby. Ručne rezaný prírodný obkladový kameň. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaných obdĺžnikových formátov zlepených živicou dohromady. Modulárna úprava týchto obkladov veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa tak v rezidenčných aj komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W  Porosil RVV

 

 

Svetlý prírodný kamenný obklad MURETO Roka je vyrobený zo znelca, ktorý je veľmi odolný. Vďaka svojej mrazuvzdornosti sa radí skôr do obkladov exteriérových, ale svoje čaro má aj v interiéri, kde pôsobí veľmi elegantne. Mureto Roka je k dodaniu v kartónových škatuliach, tie obsahujú vždy 7 kusov modulov, ktoré sú polepené jednotlivými kuskami znelca do veľkosti 60 x 15 cm. Hrúbka každého modulu sa potom pohybuje medzi 1 až 3 centimetrami.

Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonické aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných, ale aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Série: Roka
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Znelec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartónová krabica