Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Prírodný obkladový kameň - Briliant Dark DOPRAVA ZDARMA

Kód: 281-8S1
Novinka
Značka: Kameny.cz
ZADARMOZADARMO
trblietavý obklad
€28,02 / balenie 0,54 m2 €23,35 bez DPH €51,89 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad Briliant Dark je vyrobený z prírodného odolného mramoru. Obkladový kameň ponúkame v pripravených "Z" moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 - 1,5 cm. Obsah balenia je 0,54 m² a hmotnosťou balenia 22 kg. Mramor obsahuje kremičité platničky, ktoré obkladu dodávajú jemný lesk a tým aj luxusný vzhľad. Nadčasová antracitová farba zase zaručí, že bude obklad pôsobiť moderne aj za niekoľko rokov. Obklad Briliant Dark sa používa v interiéroch, najčastejšie v obývacích miestnostiach, kuchyniach, kúpeľniach alebo na obložení krbu.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mramorový obkladový kameň Briliant Dark je ideálnou voľbou do interiéru domov, bytov, ale aj komerčných priestorov. Ponúkame ho v pripravených „Z“ moduloch s rozmermi 60 x 15 cm a hrúbkou 1 – 1,5 cm. Obsah balenia je 0,54 m² a hmotnosť balenia 22 kg.

Mramor je známkou luxusu, vznešenosti a pôsobivej elegancie, zároveň pôsobí robustne, silne a nadčasovo. To platí aj pri tomto mramorovom obklade. Kamenný obklad Briliant Dark je veľmi obľúbený najmä vďaka svojej neutrálnej antracitovej farbe, ktorá sa stala v poslednom čase úplným hitom. Tmavosivá farba ladí ku každému zariadeniu interiéru a zároveň sa neopozerá a to vďaka jemnému lesku kremičitých platničiek, ktoré obklad obsahuje.

Ak chcete dodať svojmu domovu elegantný a nadčasový vzhľad a zároveň ho oživiť jemným leskom, obklad Briliant Dark je jasnou voľbou.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Farebnosť: Sivá
Hrúbka: 1 - 1,5 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Obsah balenia: 0,54 m²
Hmotnosť: 40 kg/m²