Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Keramická dlažba 2 cm - Bosco Tabula Media 40 x 80 cm

Kód: 880/63S1
Akcia Novinka
Značka: Altra Pietra
€33,08 / balenie 0,64 m2 €27,57 bez DPH €51,69 / 1 m2
Skladom

Mrazuvzdorná keramická dlažba Bosco Tabula Media je imitací dřevěné podlahy. Dlažbu nabízíme o síle 2 cm a je ideální volbou pro tvorbu moderních bezúdržbových ploch v exteriérech. Mezi výhody dlažby patří pokládka na terče. Dlažba je kalibrovaná a protiskluzová, proto je vhodná k venkovním bazénům, na chodníky kolem domu, na venkovní schodiště a také na příjezdové komunikace či parkovací stání. Obsah dlažby v balení je 0,64 m2 a váha je 45 kg/m2

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažba Altra Pietra je veľmi všestranný produkt, ktorý môžeme definovať troma charakteristickými rysmi. Krása - ktorá dodá eleganciu priestoru v interiéri aj exteriéri. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažieb. Funkčnosť - technické vlastnosti dlažieb Altra Pietra zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne parametre. V ponuke máme veľa farieb a formátov.

Exkluzivní italská dlažba 2 cm -proužek – SK
Cena dopravy bude upravená po vykonaní objednávky. Zľava na dopravu sa vzťahuje na keramickú dlažbu s príslušenstvom - chémie a terče.

Spôsob pokládky

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramických dlažieb Altra Pietra o sile 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažieb aj na vytěžovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky sily 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchým kladením tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Vedľa výroby zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v krajine alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Altra Pietra možno pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

 pokladka keramické dlažby ikona

 Terče pod keramickou dlažbu - spotřeba a rozložení

Celý sortiment terčov na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protisklzovosť
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť proti oderu
 • Pomer cena / kvalita 

Stonepark.cz
Firma sa špecializuje na predaj obkladov, dlažieb a sortimentu pre záhradu. Všetky ponúkané materiály nájdete vo vzorkovej predajni Stonepark.cz, ktorá sa nachádza v areáli firmy Kameny.cz. Pri návšteve našej predajne Stonepark.cz teda uvidíte nielen veľmi širokú ponuku obkladov a dlažieb, ale aj predajňu spoločnosti Kameny.cz, ktorá sa rozkladá na ploche 20.000 m².

Doprava
Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť do troch pracovných dní po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie keramické dlažby 2 cm - pochôdzna
Materiál: Keramika
Druh dlažby: Pochôdzne
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy, Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Na terče - pochôdzne plochy
Tvar: Obdélník
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 cm
Rozmery: 40 x 80 cm
Vzhľad: Tvár dreva
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornosť: Áno
Hrúbka dlažby: 2 cm
Formát dlažby: 40 x 80 cm
Obsah balenia: 0,64 m²
Hmotnosť m²: cca 45 kg
Hmotnosť palety: 800 kg
Množstvo na palete: 17,28 m²

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie