Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Vstupná brána do japonskej záhrady - súprava

Kód: 2067
Značka: Kameny.cz
€1 091,28 / set €909,40 bez DPH
Skladom

Vstupná brána do japonskej záhrady obsahuje 2 ks - čiže set krásnych sôch. Tieto sochy v japonskej záhrade sa využívajú predovšetkým pri vstupe do záhrady. Ale na elegantnom vzhľade im neuberá ani umiestnenie v prostredí terasy, kde osobito vyniká. Oživte svoju záhradu nádychom japonskej kultúry a prírody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vstupné brány do japonskej záhrady sú vystavené v našej predajni. Približné rozmery sôch z prírodného kameňa sú vo výške 70 cm, šírke 25 cm, hĺbke 38 cm. Cena je uvedená za súpravu, čo sú 2 kusy kamenných sôch.

Stavte na originalitu a nesmrteľnosť vápenca

Pre svoje vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlhej životnosti sa vápenec používa ako vítaná surovina pre zveľaďovanie exteriérov i interiérov. Jeho ďalšími pozitívami sú mrazuvzdornosť, farebná stálosť a jedinečný dizajn.

 Okrasná vstupní brána z kamene

Kamene hrali veľmi dôležitú úlohu v mytológii, rovnako ako skaly - symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Chceli by ste dať Vašej záhrade jedinečný vzhľad a vytvoriť zo svojho domova príjemné a originálne miesto? Nechajte sa inšpirovať prírodou a popustite uzdu svojej fantázii. Žula je kameňom veľmi dobre známym v Českom prostredia a do našich záhrad sa viac než hodí. Môžete ju použiť ako stavebný kameň, vhodná je tiež na dlažby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Japonské záhrady
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec - antik
Približná váha súprav: 400 kg
Obsah súprav: 2 ks okrasných soch
Príbližné rozmery: v 70 cm, š 25 cm, h 38 cm