Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Obkladový kameň - Travertino Multi

Kód: 239S1
Značka: Kameny.cz
€19,66 / balenie 0,366 m2 €16,38 bez DPH €53,72 / 1 m2
Vypredané

Travertino Multi je mrazuvzdorný obklad z prírodného kameňa, ktorý má kalibrovanú hrúbku na 12 mm. Jednotlivé obkladové dosky majú formát 61 x 6 cm a vďaka svojmu hladkému povrchu sú často používané v namáhaných priestoroch, ako sú kúpeľne a kuchyne. Jednotlivé pásiky nie sú balené v krabici, ale po jednotlivých kusoch.

V exteriéroch sa tento obklad často používa pre obkladanie múrov altánov, letných kuchyní, na obklady fasád a soklov domov. Zaujímavým riešením je tiež použiť kameň Travertino Multi ako interiérovú dlažbu. Pri pokládke tejto dlažby je možné použiť rovnakú skladbu ako u pokládky drevených parkiet a výsledný efekt je naozaj skvostný. Mierna plasticita kameňa s parketový formátovaním dodá priestoru elegantný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Nadčasový dizajn a kvalita. Hovoríte, že túto kombináciu nie je možné nájsť? Ponúka sa tu jedna varianta použitia prírodného kameňa, ktorý sa stáva čím ďalej viac žiadanejším materiálom. Travertino Multi je mrazuvzdorný obklad z prírodného kameňa, ktorý má kalibrovanú hrúbku na 12 mm. Jednotlivé obkladové dosky majú formát 61 x 6 cm. Jednotlivé pásky nie sú balené v krabici, ale po jednotlivých kusoch.
 

Kde sa dá travertín použiť?

Vďaka výške 6 cm každého kusu je tento kameň ideálnou voľbou ak potrebujete položiť sokle v priestoroch interiérových i exteriérových. Ďalej je vhodný na zaťažované plochy v kuchyniach, kúpeľniach alebo v okolí krbov. Najčastejšie však býva z Travertino Aurum obložená fasáda či sokle okolo domu. Najlepšou voľbou je kombinácia s kamennou podlahou. Pri voľbe dlažby s travertínu môžete zladiť celý interiér do jedného odtieňa. Napríklad použitie dlažby Lima Multi, Trendo crem alebo Patento Gereon. V exteriéroch sa tento obklad často používa pre obkladanie múrov altánov, letných kuchýň, na obklady fasád a soklov domov. Zaujímavým riešením je tiež použiť kameň Travertino Multi ako interiérovú dlažbu. Pri pokládke tejto dlažby je možné použiť rovnakú skladbu ako u pokládky drevených parkiet a výsledný efekt je naozaj skvostný. Mierna plasticita kameňa s parketový formátovaním dodá priestoru elegantný vzhľad.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

VZORKY si môžete objednať tu.

 Kamenný obklad do koupelny Travertino Multi

K tomuto produktu odporúčame lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnáciu WProtect a škárovaciu hmotu Ultracolor.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

61x40,6x3 cm – škára 5 mm – 1,1 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Rozmery: 6 x 61 cm
Farebnosť: Hnedá, Béžová, Krémová
Hrúbka: 2 cm
Séria: Multi
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Formát kameňa: 6 x 61 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 30 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie