Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Súprava 3 vápencových fontán

Kód: 1650
Značka: Kameny.cz
€156,30 / set €130,25 bez DPH
Skladom

Vápencový set fontán je vyrobený z prírodného kameňa. Najlepšie vyzerajú v záhrade vápencovej fontány v rôznych veľkostných kombináciách. Zakúpiť si môžete set troch gulí fontán o veľkostných priemeroch 15 cm, 20 cm a 25 cm. Vápencové gule sú našimi zákazníkmi veľmi obľúbené, pretože dokážu vytvoriť netradičný a na pohľad veľmi príjemnú dekoráciu záhrady.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Niečo Vám v záhrade chýba? Chcete ju oživiť? Set troch gulí fontán je o veľkostných priemeroch 15 cm, 20 cm a 25 cm a Vašu záhradu vyzdobia veľmi originálnym spôsobom. V kombinácii troch kusov pôsobí osobitým dojmom, ktorý je v dnešnej dobe hojne vyhľadávaný. Umiestnením týchto fontán priamo do srdca Vašej záhrady si zaistíte obdiv všetkých Vašich návštevníkov, ktorí sa do fontánok ihneď zamilujú, ale len tak jednoducho sa neopozerajú. 

Fontány a studne patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Vždy sa snažíme vyberať kvalitné a zaujímavé výrobky, ktoré Vám môžeme vždy odporučiť, pretože ich máme vo svojich záhradách aj na kamennej prodejně vo Valašskom Meziříčí, kde si ich samozrejme môžete tiež prísť prezrieť a nechať sa inšpirovať. 

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Vždy sa snažíme vyberať kvalitné a zaujímavé výrobky. Záhradná fontána musí zaujať na prvý pohľad, ale pritom sa nesmie okukať.

Všetky fotografie produktov sú fotené v našej kamennej predajni, sú teda úplne autentické a originálne. Produkty sú úplne totožné s fotografiami.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Veľkostné priemery fontán: 15 cm, 20 cm a 25 cm
Obsah balení: 1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie