Spojivá TopStone

5 položiek celkom

Cena

1481
11481

Značky

Zobrazených položiek: 5
Pojivo pro stěnový systém - Top Wall
Novinka
€44,11 / balení

Aplikácia stenového systému TopWall na epoxidovej báze.  Vydatnosť balenia je závislá od typu použitej frakcie plniva, v hrúbke 2-5 a 4-8mm v hrúbke povrchu 0,7 - 1 cm je...

Kód: 9148
Pojící hmota na kamenný koberec do exteriéru - EpoStone
Novinka
€14,24 / balení

Spojovacia hmota určená do exteriéru na vytváranie Top Stone povrchov, vznikajúcich prepojením špeciálnych kamienkových a iných plnív.  Obsah balenia 1,25 kg a 30 kg.  

Kód: 7787
Pojící hmota na kamenný koberec do exteriéru - EpoStone
Novinka
€15,55 / balení

Spojovacia hmota na vytváranie TopStone povrchu určená do interiéru. Obsah balenia 1,25 kg, 30 kg.    

Kód: 7786
Pojivo pro stěnový systém - PolyaStone Wall
Novinka
od €80,04 / balení

Spojovacia hmota pre UV stabilnú aplikáciu stenového systému na polyaspartátovej báze. Balenie 2,6 kg je určené pre kamienky o  frakci 4 - 7 mm.Balenie 3,6 kg je určené...

Kód: 7830/2-6
UV stabilní pojivo na kamenný koberec - PolyaStone
Novinka
€29,80 / balení

PolyaStone je unikátna UV stabilna spojovacia hmota. Spojovacia hmota na vytváranie TopStone povrchu vznikajících prepojením špeciálnych kamienkov a iných plnív, ponúkaných...

Kód: 7785

Spojivá TopStone

Spojovacia hmota na kamenný koberec do exteriéru EpoStone - spojovacia hmota na vytváranie Top Stone povrchov, vznikajúca prepojením špeciálnych kamienkových a iných plnív.

Spojovaca hmota na kamenný koberec do interiéru EpoStone Clear Plus -  na vytváranie TopStone povrchov, vznikajúca prepojením špeciálnych kamienkov a iných plnív. Uzavretá štruktúra. Určené do interiéru a na mramorové kamienky, možné zalievanie kamienkov a iných predmetov.

UV stabilné spojivo na kamenný koberec PolyaStone - unikátne UV stabilní spojivo predstavuje hlavnú zložku TopStone systému.

Spojivo pre stenový systém Top Wall - možnosť využívať na všetky typy podkladov, na zvislé aj vodorovné plochy v interiéri aj v exteriéri (kuchyňské linky, sprchové kúty, schody, steny za televízorom, šatníkové steny, opravy stĺpov, dekorácie, krbové steny - do 100°C.)

Spojivo pre stenový systém PolyaStone Wall - spojivo pre UV stabilnú aplikáciu stenového systému na polyaspartátovej bázi.