Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Slim Luna - VÝPREDAJ

Kód: 282-1S1
Značka: Kameny.cz
€13,93 / balenie 0,28 m2 €11,61 bez DPH €49,75 / 1 m2
Skladom

Slim Luna je interiérový prírodný obkladový kameň vyrobený z kvarcitu. Jedná sa o veľmi pevný kameň zaručujúci obkladu odolnosť a farebnú stálosť. Svetlá farba modulárneho obkladu je pre interiér veľmi žiadaná, a to predovšetkým v miestnostiach, kde chceme dosiahnuť, aby kamenný obklad neztmavil málo presvetlený priestor. Pre jednoduchú a rychlo pokládku kvarcitového obkladu sú jednotlivé kusy kameňa prilepené živicou na moduly veľké 35 x 10 cm s hrúbkou 1 - 1,5 cm.

Séria Slim obsahuje celkom tri rôzne obklady. Sú tu použité tieto typy kameňa: trblietavý snehovo biely mramor, karbonatická bridlice a kvarcit.

SKLADOM 6,44 m².

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 
Obkladový kameň Slim Luna je vďaka svojej farebnosti jedným z najobľúbenejších kamenných obkladov. Vyznačuje sa miernou plasticitou a dizajnovou ľahkosťou, ktorá vyčaruje efekt luxusného priestoru v každej domácnosti.
Prírodné kamenné obklady zo série Slim sú predpripravené v moduloch tak, aby bola práca s pokládkou jednoduchá a rýchla. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaného kameňa do tvaru obdĺžnikov. Obdĺžniky sú následne zlepené živicou do modulov tvare "Z". Tým sa uľahčí práca s konečnou pokládkou obkladu.
 
SKLADOM 6,44 m².
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Přírodní kamenný obklad Slim Luna

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Béžová, Krémová
Hrúbka: 1 - 1,5 cm
Rozmery: 35 x 10 cm
Séria: Luna
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 35 x 10 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5cm
Obsah balenia: 0,28 m²
Typ balenia: Kartónová krabica