Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Slim Ledo - VÝPREDAJ

Kód: 282-3S1
Značka: Kameny.cz
€13,90 / balenie 0,28 m2 €11,58 bez DPH €49,64 / 1 m2
Vypredané

Slim Ledo je prírodný obkladový kameň vyrobený z mramoru. Možno ho použiť v interiéri aj exteriéri. Vďaka svojej trblietavo bielej farbe sa stáva veľmi zaujímavým prvkom predovšetkým v moderných interiéroch. Veľkou výhodou tohto obkladového kameňa je jeho farebná stálosť a mramorom zaručená odolnosť. Pre rýchlu a jednoduchú pokládku sú jednotlivé kusy mramoru zlepené živicou na moduly o veľkosti 35 x 10 cm a hrúbkou 1 - 1,5 cm. Jedna kartónová škatuľa, v ktorých je Slim Ledo dodávané, vystačí cca na 0,28 m².

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Obkladový kameň Slim Ledo, vyrobený z nádherného bieleho mramoru sa vyznačuje miernou plasticitou a dizajnovou ľahkosťou, ktorá vyčaruje efekt luxusného priestoru v každej domácnosti. Biely kamenný obklad Slim Ledo je vhodný predovšetkým do interiéru a je pripravený v moduloch o rozmere 35 x 10 cm tak, aby bola práca s pokládkou jednoduchá a rýchla. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaného kameňa do tvaru obdĺžnikov. Obdĺžniky sú následne zlepené živicou do modulov tvare "Z", tým sa potom uľahčí práca s konečnou pokládkou obkladu. Na biely obkladový kameň odporúčame zakúpiť aj biele flexibilné lepidlo.
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 Bílý mramorový obklad Slim Ledo

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Biela
Hrúbka: 1 - 1,5 cm
Rozmery: 35 x 10 cm
Séria: Ledo
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 35 x 10 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Obsah balenia: 0,28 m²
Typ balenia: Kartónová krabica