Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Škárovacie hmoty a tmely

3 položiek celkom

Cena

638
1638

Značky

Zobrazených položiek: 3
nvl spárovací malta a lepidlo v jednom
od €6,60 / balenie

Malta s prísadou trasu na murovanie, pokladanie kamennej dlažby alebo k vyplneniu škáry medzi kameňmi.   Spotreba je ovplyvnená hrúbkou  nanášanej...

Kód: 2715
spárovací malta - bílá, béžová, šedá
€23,72 / ks

Škárovacia malta RUSTICAL sa používa na škárovanie vnútorných aj vonkajších škárových obkladov. Balenie je vyrábané v troch farebných odtieňoch: bielej, béžovej a sivej. Hmota...

Kód: 2230/BEZ
Tmel pro lepení a opravu kamenného koberce - Top Filler
Novinka
€37,31 / ks

Top Filler je výplňový materiál, využívá se jako tmel pro lepení doplňků. Vhodný je také na opravy defektů v podkladu TopStone systému, tedy na kamenné koberce.  

Kód: 7794

Škárovacie hmoty a tmely 

Silikonová škárovacia hmota Mapesil AC od značky Mapei - tesniaca hmota sieťujúca v kyseline, odolná voči plesniam, bez obsahu rozpúšťadiel, dodávaná v 35 farbách a ako transparentná. Ideálna na použitie v interiéroch a exteriéroch, na podlahách a keramických obkladoch bazénov, kúpelní a spŕch.

Silikonová škárovacia hmota Mapesil LM od značky Mapei - pružné tesnenie dilatačných spojov, obkladov a dlažieb z keramiky a prírodného kameňa v interiéroch aj exteriéroch, ale aj skla, zrkadiel, kovov, PVC, polykarbonátu atď.

Škárovacia hmota Ultracolor Plus od značky Mapei - škárovenie všech typov keramických obkladov a dlažieb (raz a dvakrát vypaľovaných, klinkeru, glazovanej keramickej kameniny atď.), dlažby typu cotto, kamenných materiálov (prírodné kamene, mramor, žula, aglomeráty, atď.), sklenených a mramorových mozaík. Zaručuje naprosto jednotnú farbu, nevytvára výkvet na povrchu, rýchlo vysychá  a tým umožňuje rýchle prevádzkové zaťaženie podláh a obkladov.

Malta na pokladanie a škárovánie prírodného kemeňa NVL-300 - sivá od značky Quick mix - malta s prísadou trasu na murivo, pokladanie kamennej dlažby alebo k vyplneniu škáry medzi kameňmi.

Tmel na lepenie a opravu kamenného koberca Top Filler od značky TopStone- výplňový materiál, tmel na lepenie doplňkov a opravy defektov v podklade Top Stone systému. 

Škárovacia malta CLASSIC od značky Stegu - používa sa predovšetkým na škárovanie tehlových obkladov STEGU. Balenie je vyrábané v štyroch farebných odtieňoch: bielej, béžovej, sivej a grafitovej. Hmota sa vyznačuje zvýšenou plasticitou, priľnavosťou k podkladu a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Môže byť použitá v interiéri a aj na vonkajšie fasády budov a stavieb.

Škárovacia malta RUSTICAL od značky Stegu- sa používa na škárovanie vnútorných a vonkajších škárových obkladov. Balenie je vyrábané v troch farebných odtieňoch: bielej, béžovej a sivej. Hmota sa vyznačuje zvýšenou plasticitou, priľnavosťou k podkladu a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Môže byť použitá v interiéri a aj na vonkajšie fasády budov a stavieb.