Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Obklad z prírodného kameňa - Premium Roka

Kód: 273-3S1
Značka: Kameny.cz
€41,36 / balenie 0,45 m2 €34,47 bez DPH €91,91 / 1 m2
Skladom

Premium Roka je prírodný obkladový kameň vyrobený zo znelca. Svoje využitie nájde pri obkladaní interiérových i exteriérových plôch. Jednotlivé moduly sa skladajú z rezaných obdĺžnikových formátov zlepených živicou dohromady. Modulárna úprava obkladu veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu. Tmavý obklad poskytuje dokonalú kulisu pre zeleň, a je krásny v kombinácii s nerezovými prvkami a čírym sklom. K trvalému ošetreniu proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Renovujete? Staviate? Hľadáte niečo kvalitného, ​​moderného a elegantného? Prírodný kamenný obklad Premium Roka je vhodnou voľbou. Rôzne veľkosti sú živicou zlepené do modulov s veľkosťou 60 x 15 cm a hrúbkou 2 - 4 cm. Balené sú v kartónových škatuliach po 5 kusoch. Vďaka formátovaniu Premium Roka, je obkladanie s týmto kameňom veľmi jednoduché a pomerne rýchle. Architekti tiež často ocenia svetlú farbu obkladu a jej odtiene, ktoré pestrá paleta kamenných výrobkov ponúka.

Z masívneho kameňa, z ktorého sa kedysi budovy murovali, sa dnes prešlo k obkladom, ktoré majú budovy krášliť a chrániť. U ciest a chodníkov dnes betón postupne nahrádza žula. Veľa ľudí má dnes zafixované, že kameň je drahý a práca s ním prináša riziko. Napriek tomu sa v minulosti, relatívne aj nedávnej, kameň hojne používal najmä k výstavbe bankových domov, honosných sídiel ap. Čo sa týka farebnosti, je tuzemská ponuka v porovnaní so svetom skromnejší, preto berieme všetky obkladové aj dlažobné kamene zo zahraničia a dnes sú prírodné kamenné obklady využívané oveľa hojnejšie.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

 

Premium ROKA nie je jediným produktom série Premium, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tloušťka: 2 - 4 cm
Tvar: Modul
Typ kameňa: Znelec
Rozmery: 60 x 15 cm
Farebnosť: Sivá
Séria: Roka
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Znelec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 5 ks
Obsah balenia: 0,45 m²
Typ balenia: Kartónová krabica

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie