Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Oval Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 392
Značka: Kameny.cz
€135,34 / balenie 1 m2 €112,78 bez DPH
Na objednávku

Mramorová mozaika Oval Black z prírodného kameňa je predávaná v jednotlivých moduloch vo formáte 30 x 30 cm tak, aby sa dali jednoducho obkládlat aj väčšie plochy. Vďaka brilantné originalite každého jedného kusa kameňa vytvára mramorová mozaika dokonalú harmóniu a autentickosť. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Oval Black je luxusný obkladový kameň z prírodného kameňa. Mozaika Oval Black sa používa predovšetkým v interiéri a materiálom je mramor. Pre jednoduchú pokládku sú moduly pripravené vo formáte 30 x 30 cm, vďaka ktorým je pokládka veľmi rýchla. Jedinečný a autentický vzhľad mramoru pôsobí veľmi elegantným dojmom. Obklad z kameňa býva veľmi často umiestňovaný nielen do priestorov kúpeľní a kuchýň, ale aj do spoločenských priestorov alebo do okolia krbov.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidieckej záhradky.

Přírodní obklad z kamene Oval Black

Fotografie boli obstarané na realizáciách, kde sme dodávali prírodný kameň alebo ktoré zhotovil tím našich profesionálnych kamenárov s mnohoročnými skúsenosťami.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 1m2
Rozmer: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 1-1,5cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie