Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Ostatné produkty Mapei

3 položiek celkom

Cena

1697
11697

Značky

Zobrazených položiek: 3
Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků - Adesilex PG4
Novinka
€96,84 / ks

Adesilex PG4 je dvojzložkové tixotropné lepidlo na báze epoxidovej živice s modifikovanou reológiou na lepenie konštrukčných prvkov, tesniacich pásov z PVC a hypalonu.

Kód: 10649
Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech - Eporip
Novinka
od €40,06 / ks

276 / 5000   Eporip je dvojzložkové lepidlo na báze epoxidovej živice bez obsahu rozpúšťadiel. Využíva sa na napojenie škár a monolitické utesnenie...

Kód: 10652/2 K
Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů - Eporip Turbo
Novinka
€16,26 / ks

Eporip Turbo je dvousložková rychle tvrdnoucí polyesterová pryskyřice. Využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů. Je vhodné pro...

Kód: 10655

Ostatné produkty Mapei

 

Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků Adesilex PG4- dvousložkové tixotropní lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice s modifikovanou reologií k lepení konstrukčních prvků, těsnicích pásů z PVC a hypalonu.

Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech Eporip - dvousložkové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice bez obsahu rozpouštědel.

Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů Eporip Turbo - využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie