Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Okrasné kamene - Black Angel

Kód: 431-8A BAL 500
Značka: Kameny.cz
€280,97 / balenie 500 kg €234,14 bez DPH
Skladom
Vyberte si balenie
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Okruhliaky Black Angel sú prírodné kamene vyrobené z vápenca. Okruhliaky sú šedočierne s bielym žilkovaním. Môžu byť použité ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch, pretože sú mrazuvzdorné. Kameň ponúkame v dvoch veľkostných frakciách.

Black Angel okruhliaky môžete využiť ako luxusný dekoračný prvok vo Vašom byte či dome, na záhradách k obsypaniu rastlín, kríkov, stromov a plôch okolo bazénov. Odporúčame ich kombinovať s okrúhliakmi alebo s obsypovou okrasnou drťou.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m²
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť
  • Približná spotreba je 75 kg / m²

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky a štrky
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Mrazuvzdornosť: Áno
Nasiakavosť: Nie