Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovače a čističe Nanobala

9 položiek celkom

Cena

4107
14107

Značky

Zobrazených položiek: 9
čistič na tablet
od €5,81 / ks

Čistič na tablety a LCD monitory - TabletClean je antibakteriálny čistič, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre iPady, tablety a dotykové...

Kód: 5623/100
MX Cleaner postrikovac 800x800
Novinka
€7,21 / ks

MX Cleaner je účinný čistič nerezových plôch. Efektívne odstráňuje mastné usadeniny, nečistoty, otlačky prstov. Usnadňuje údržbu povrchu. Ideálne se hodí do domácnosti aj do...

Kód: 87351
isopropanol čistič IPA
€7,42 / ks

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9% je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam.

Kód: 5626/0-5
vyr 56 krabickaKitchenProtect
Novinka
€9,98 / ks

Dvojfázový ochranný prostriedok na báze nanotechnológií, ktorý je určený do kuchyne, na ošetrenie nesavých alebo málosavých povrchov: obkladov, kuchyňských dosiek, presklených...

Kód: 87371
4390 odstranovac cementovych skvrn a vykvetu cl remover 500 ml
€6,58 / bal

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov CL Remover aktivne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty na prírodnom kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvet,...

Kód: 835
4393 odstranovac mechu ras a zelenych povlaku ma remover 500 ml
€4,37 / bal

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov z prírodného kameňa MA Remover je učinný tekutý prostriedok na likvidáciu machov, rias, lišajníkov a ďalších organických nečistôt....

Kód: 838
4396 odstranovac na rez oxidy kovu mo remover 500 ml
€6,90 / bal

Odstraňovač na hrdzu, hrdzavé škvrny a oxidy kovov MO Remover je vysoko účinný a aktívny prostriedok na prírodný kameň. Hrdzavé škvrny sú spôsobené prevážne koróziou a kovovou...

Kód: 841
samočistící impregnace na sklo
€106,70 / ks

Ochranný prostriedok na hladké sklá a glazovanú keramiku ( sprchové boxy, obklady, zrkadlá, solárne panely, strešné okná atď.) je hydrofóbny prostriedok proti vode a...

Kód: 5605
vyr 58 SCM Remover postrikovac 800x800
Novinka
od €7,06 / ks

Čistič SCM Remover je účinný tekutý odstraňovač nečistôt, ktoré vznikli pôsobením okolného prostredia (blato, sadze, exhalácie ) a biologickým pôsobením...

Kód: 4313/0-5

Odstraňovače a čističe povrchov Nanobala

Na stavebných materiáloch sa obvykle vyskytuje znečistenie biologického pôvodu - machy, riasy, lišajníky, alebo atmosférického pôvodu - prach z exhalácii, poprípade poškodenia a znečistenia vzniklé činnosťou človeka - hrdzavé, olejové škvrny alebo úkvapy od farieb, poprípade  graffiti. K odstráneniu týchto nečistôt je potrebný vysokotlakový čistič v kombinácii s vhodným chemickým prípravkom.

Spoločnost Nanobala sa zaoberá vývojom a výrobou ochranných prostriedkov na stavebné povrchy vrátane čistiacich prípravkov potrebných pred samotnou aplikáciou nanoimpregnácie.

Odstraňovače Nanobala sú určené na stavebné materiály: betón, prírodný kameň, imitácie kameňa, teraso, eternit, asfalt, tehly, klinkery, drevo, sklo na strešné krytiny, omietky, sokly, balkóny, terasy, chodníky, ploty, múry, náhrobky, krby atď.

Odstraňovač cementových škvŕn a výkvetov CL Remover - aktívne rozpúšťa a odstráňuje zvyšky malty a cementových lepidiel, vápenné výkvety, šmuhy od sadry, tehál, zatvrdlé povrchové nečistoty, cementové závoje,povlaky apod.

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov MA Remover- účinný tekutý likvidátor machov, lišajníkov, rias a jných nežiadúcich organických nečistôt zo stavebných materiálov - betón, keramika, prírodný a umelý kameň, asfalt, drevo, sklo. 

Odstraňovač na hrdzu, oxidy kovov MO Remover -  vysoko aktívny čistič a odstraňovač škvŕn spôsobených koróziou a kovovou oxidáciou z minerálnych povrchov. Je šetrný k podkladu a biologicky odbúrateľný. Nemení vzhľad povrchu.

Odstraňovač náterov, farieb CP Remover - vysoko účinný gélový odstraňovač silikátových, olejových, glyceroftalátových, míniových farieb a graffiti, náterov voči hrdze, farieb na báze vosku, zinkovej nebo olovnatej beloby, ochranných náterov na drevo. Nežiaduce vrstvy farieb a lakov odstráni CP Remover zo všetkých typov minerálnych podkladov - vápenných omietok, betónu, prírodného aj umelého kameňa, tehál, keramiky, dreva, železa, skla a vätšiny umelých hmôt.

Čistič na tablety a LCD monitory TabletClean - antibakteriálny čistič bol navrhnutý špeciálne pre iPady, tablety a dotykové zariadenia. Obsahuje nanočastice striebra, ktoré zamedzujú prežívaniu mikroorganizmov a zanechávajú obrazovku a klávesnicu biologicky čistú.

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9%  - je známý pre svoje výborné čistiace a odmašťovacie schopnosti, pre ktoré je často používaný na šetrné, avšak účinné čistenie povrchov elektronických a mechanických konštrukčných súčiastok ako univerzálne použiteľný prípravok na bezpečné odstraňovanie usadených nečistôt a mastnoty. Nenarúša materiály a po krátkej dobe sa rýchlo a úplne odparuje.

Nano ochranný prostriedok pre kuchyne Kitchen Protect - dvojfázový ochranný prostriedok na báze chemickej nanotechnológie, určený do kuchyní na ošetrenie málosavých alebo nesavých povrchov: keramických obkladov, kamenných či sklenených kuchyňských dosiek, presklených dvierok, úchytiek, nerezových spotrebičov a batérii.

Čistič na dlažby, fasády SCM Remover - biologicky odbúrateľný vodný čistiaci prostriedok. Je určený na čistenie fasád, muriva, betónu, omietok, kameňa a ďalších minerálnych plôch od usadených nečistôt. Odstráňuje mastnotu, sadze, blato, je vysoko účinný aj voči biologickému napadeniu - huby, baktérie, plesne, riasy a machy v exteriéri stavieb.

Čistič nerezu, chrómu a ušľachtilých kovov MX Cleaner - bezšmuhový vysoko účinný čistiaci a odmašťovací prostriedok na nerez a ušľachtilé kovy( mosadz, chróm). Odstráňuje otlačky prstov, mastnoty a prach.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie