Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovač na hrdzu, oxidy kovov - MO Remover 500 ml

Kód: 841
Značka: Nanobala
€6,89 / bal €5,74 bez DPH
Skladom

Odstraňovač na hrdzu, hrdzavé škvrny a oxidy kovov MO Remover je vysoko účinný a aktívny prostriedok na prírodný kameň. Hrdzavé škvrny sú spôsobené prevážne koróziou a kovovou oxidáciou minerálnych povrchov. Tento čistiaci prípravok na hrdzu nemení farbu kameňa, je veľmi šetrný k jeho povrchu a je biologicky odbúrateľný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač hrdze, hrdzavých škvŕn a oxidácii minerálnych povrchov na prírodný kameň, je tvorený kvapalnou, nehorľavou a netoxickou zmesou bez zápachu. Tento čistič môžete použiť na obklady, dlažby, balkóny, terasy, sokly, náhrobky, sochy z prírodného kameňa, krby, ploty, dokonca aj na strešne krytiny.

Pred použitím najskôr odstraňte prípadné väčšie nečistoty z povrchu, ktorý chcete čistiť a potom urobte na skrytom mieste test prípravku. Spotreba MO Remover je závislá na stupni znečistenia, a to v rozmedzí 50 - 200ml/m2. Rozprašovačom rovnomerne po celom povrchu a v dostatočnom množstve nanášejte čistič podľa savosti kameňa. Nechajte pôsobiť 10 - 20 minút a potom kartáčom mechanicky očistite a dôkladne umyjte vodou. Pri silnom znečistení je nutné postup opakovať, až do úplného vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l je približne 5m2

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Obsah balenia: 1
Balenie: 0,5 l

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie