Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov - MA Remover 500 ml

Kód: 838
Značka: Nanobala
€4,37 / bal €3,64 bez DPH
Skladom

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov z prírodného kameňa MA Remover je učinný tekutý prostriedok na likvidáciu machov, rias, lišajníkov a ďalších organických nečistôt. Ošetrený prírodný kameň nemení farbu a nepoškodí sa. Čistiaci roztok je nehorľavý, netoxický a bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač machu, zelených povlakov a rias z kameňa MA Remover aplikujte pomocou rozprašovača. Pred použitím je nutné odstrániť z povrchu hrubé a volné nečistoty, prípadne tiež vysoký machový povrch, aby bolo množstvo spotreby prípravku čo najnižšie. 

Spotreba je závislá na stupni znečistenia, pohybuje se v rozmedzí 100 - 500ml/m2. Povrch prírodného kameňa pred použitím prípravku vždy navlhčite a aplikáciu prípravku si najskôr vyskúšajte na malej skytej ploche. Rozprašovačom rovnomerne a v dostatočnom množstve nanášajte odstraňovač machu, zelených povlakov a rias na vlhký povrch, v závislosti na savosti kameňa. Potom nechajte prípravok pôsobiť 10 - 20 minút.  Zvyšky čističa dôkladne umyjte - najlepšie tlakovou vodou. V prípade potreby postup opakujte až do úplného vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l odpovedá ploche 2,5m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Obsah balenia: 1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie