Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovač cementových škvŕn a výkvetov CL Remover 500 ml

Kód: 835
Značka: Nanobala
€6,58 / bal €5,48 bez DPH
Na objednávku

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov CL Remover aktivne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty na prírodnom kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvet, fľaky a šmuhy od sadry, povrchové aj zatvrdlé nečistoty a rôzné druhy povlakov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov na prírodnom kameni tvorí kvapalná zmes detergentov a kyselín, která je nehorľavá, netoxická a bez akéhokoľvek zápachu. Pred použitím CL Remover najskôr pripravte povrch tak, že mechanicky odstránite hrubé nečistoty z povrchu kameňa. Potom urobte test prípravku na malom a najlepšie skrytom mieste kameňa. Spotreba čističa je závislá na stupni znečistenia, väčšinou v rozmedzí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvetov se nanáša pomocou rozprašovača, valčeka alebo štetca, a to v dostatočnom množstve, podľa savosti povrchu kameňa. Po aplikácii nechajte prostriedok pôsobiť 10 - 20 minút, potom ho mechanicky očistite kartáčom a dôkladne umyjte vodou. Pri veľmi silnom znečistení je potrebné opakovať aplikáciu až do úplneho vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l odpovedá ploche 5m2.

NÁVOD NA POUŽITIE CL REMOVER:

Príprava povrchu: Pred použitím urobte test čističa - aplikáciou odstraňovača na malom skrytom mieste (najmä u lešteného mramoru). Pred aplikáciou odstráňte mechanicky (kefou) hrubé nečistoty z povrchu.

Teplota pri aplikácii: vzduchu a materiálu od +5 do +40°C

Spotreba: 50 - 200 ml/m2 v závislosti na stupni znečistenia.

Aplikácia: Prípravok nanášajte postrekom, valčekom nebo štetcom rovnomerne v dostatočnom množstve podľa nasiakavosti povrchu. Nechajte pôsobiť cca 10 - 20 minút. Potom očistite mechanicky kefou a zvyšky čističa dôkladne umyte vodou! Pri silnom znečistení postup opakujte až do úplného vyčistenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Obsah balenia: 1
Balenie: 0,5 l

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie