Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovač cementových škvŕn a výkvetov CL Remover 500 ml

Kód: 835
Značka: Nanobala
€6,43 / bal €5,36 bez DPH
Na objednávku

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov CL Remover aktivne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty na prírodnom kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvet, fľaky a šmuhy od sadry, povrchové aj zatvrdlé nečistoty a rôzné druhy povlakov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov na prírodnom kameni tvorí kvapalná zmes detergentov a kyselín, která je nehorľavá, netoxická a bez akéhokoľvek zápachu. Pred použitím CL Remover najskôr pripravte povrch tak, že mechanicky odstránite hrubé nečistoty z povrchu kameňa. Potom urobte test prípravku na malom a najlepšie skrytom mieste kameňa. Spotreba čističa je závislá na stupni znečistenia, väčšinou v rozmedzí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvetov se nanáša pomocou rozprašovača, valčeka alebo štetca, a to v dostatočnom množstve, podľa savosti povrchu kameňa. Po aplikácii nechajte prostriedok pôsobiť 10 - 20 minút, potom ho mechanicky očistite kartáčom a dôkladne umyjte vodou. Pri veľmi silnom znečistení je potrebné opakovať aplikáciu až do úplneho vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l odpovedá ploche 5m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Obsah balenia: 1
Balenie: 0,5 l