Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Obklad Matrix Black - 4,59 m² - VÝPREDAJ

Kód: 282-8
Akcia Tip
Značka: Kameny.cz
€178,33 / balení €148,61 bez DPH
Skladom

Matrix Black je obklad z prírodného kameňa, konkrétne je vyrobený z mramoru. Hodí sa do interiéru aj do exteriéru. Jeho pôsobivá farba, plasticita a štruktúra môžu zdobiť fasádu,plot alebo garáž Vášho domu. Ide o veľmi obľúbenú dekoráciu do interiéru, kde je obklad možné použiť do obývacej izby, spálne, na krb či na schodisko. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov o rozmeroch 15 x 30 cm, hrúbka kameňa je 1 - 1,5 cm. Jeho pokládka je pomerne jednoduchá a zvládne ju aj šikovnejší domáci majster. 

Obklad predávame v balení 4,59 m2, cena balenia je 4 590 Kč.

Skladom 4,59 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Série: Bella
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Tvar: Modul
Materiál: Prírodný kameň
Mrazuvzdornosť: Áno
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Skladom: 4,59 m²