Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Prírodný obkladový kameň - Mureto Luna DOPRAVA ZDARMA

Kód: 272-1S1
Tip
Značka: Kameny.cz
€37,75 / balenie 0,63 m2 €31,46 bez DPH €59,92 / 1 m2
Skladom

Mureto Luna je prírodný kamenný obklad vyrobený z kvarcitu. Pre svoj jemný vzhľad a svetlú farbu je MURETO Luna jedným z najobľúbenejších kamenných obkladov. Pre svoju odolnosť a farebnú stálosť je jedným z najviac praktických kamenných obkladov.

Ručne rezaný prírodný obkladový kameň. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaných obdĺžnikových formátov zlepených živicou dohromady. Modulárna úprava týchto obkladov veľmi urýchľuje pokládku a uľahčuje prácu.

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 
Prírodný kamenný obklad ktorého materiálom je kvarcit. Ten komponuje dokonalou mrazuvzdornosťou a jedinečných vzhľadom, vďaka mrazuvzdornosti je obklad MURETO LUNA tiež vhodný do exteriéru. Veľmi často býva využívaný na obklad soklov, fasád či stien garáží a záhradných domčekov. Kvarcitový obklad je v kartónovom balení po 7 ks. Rozmer každého modulu osadeného obkladovým kameňom MURET je 60 x 15 cm a ich hrúbka sa pohybuje od 1 do 3 cm.

 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.
Přírodní kamenný obklad Mureto Luna

Všetky kamenné obklady v sérii MURETO sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Využívajú sa v rezidenčných, ale aj v komerčných priestoroch. Séria Mureto obsahuje celkovo štyri atraktívne kamenné obklady.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Série: Luna
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Béžová, Krémová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m²: cca 40 kg/ m²