Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Impregnácia a oleje Lithofin

3 položiek celkom

Cena

3046
13046

Značky

Zobrazených položiek: 3
Bridlicový olej na ochranu a údržbu bridlice - Lithofin MN SCHIEFERÖL
Novinka
€30,07

Lithofin SCHIEFERÖL je prípravok vhodný na ošetrenie pestrých a hlinených bridlíc. Používa sa výhradne v interiéri. Po aplikácii bridlicového oleja sa môžete tešiť na...

Kód: 6898
Špeciálna impregnácia na báze vody - Lithofin FLECKSTOP W
Novinka
€45,94

Prípravok od Lithofinu FLECKSTOP preniká do povrchu materiálu, kde vytvára tenkú, neviditeľnú ochranu. Všetky porézne povrchy sú vďaka tomu chránené ako pred vodou, tak aj pred...

Kód: 6865/1 L
Zintenzívnenie farieb na prírodný kameň a betón - Lithofin MN FARBVERTIEFER
Novinka
€30,46

Prípravok Lithofin FARBVERTIEFER využijete v prípade mramoru, prírodného kameňa, betónovej dlažby, terasy, ale dá sa použiť aj v interiéri na schodisko, podlahy, steny. Vďaka...

Kód: 6892

Impregnácia a oleje Lithofin

Impregnácie sa používajú pri savých materiáloch ako je prírodný kameň, betónová dlažba, drevo, omietka au mnohých ďalších. Chráni povrchy pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi. Oleje prehlbujú farby a zlepšujú štruktúru povrchu. Vďaka savosti materiálu impregnácia prenikne hlboko a ochráni tak dlhšiu dobu povrch pred nečistotami, škvrnami, vodou a dodá mu jedinečné vlastnosti. Povrch je chránený pred nepriaznivými okolitými podmienkami. Oleje dodajú ešte lepší vzhľad, zviditeľnia štruktúru materiálu, zosilnia farbu a ochránia povrch.

Produkty na keramické obklady, dlažbu a prírodný kameň (univerzálne použitie):

Špeciálna impregnácia na báze vody Lithofin FLECKSTOP W - Chráni povrchy zo savej keramiky a prírodného kameňa pred vznikom škvŕn. Zamedzuje vnikaniu oleja, tuku a vody a uľahčuje tak ďalšiu údržbu. Pre interiér a exteriér.

Produkty pre prírodnú a betónovú dlažbu:

Zintenzívnenie farieb pre prírodný kameň a betón Lithofin MN FARBVERTIEFER - Prostriedok na prehĺbenie farieb, pre hrubý, savý prírodný kameň a betónovú dlažbu. Zosilňuje farby, prehlbuje štruktúru a zlepšuje vzhľad. Dodáva odpudivý účinok voči vode a nečistotám.

Bridlicový olej na ochranu a údržbu bridlice Lithofin MN SCHIEFERÖL Prirodzená farba zosilní, štruktúry vystúpia a vzhľad sa zlepší. Ideálne na oživenie používaných plôch.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie