Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Line White - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 388S1
Značka: Kameny.cz
€50,30 / balenie 0,957 m2 €41,92 bez DPH €52,56 / 1 m2
Skladom

Luxusný vápencový obklad za jedinečnú cenu. Jednotlivé kúsky kamienkov sú prilepené na sieťku obdĺžnikového tvaru. Príprava obkladu do jednotlivých modulov obdelníhového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri obkladaní. Veľkosť celého kamenného modulu je 15 x 30 cm a hrúbka je 1 - 1,5 cm. Vďaka vápenci je vhodné umiestniť tento obklad aj do náročnejších priestorov, najčastejšie býva obklad využívaný v kuchyniach, kúpeľniach a v okolí krbu. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Jedinečná, elegantná a štýlová. Taká je prírodná kamenná mozaika White Line, ktorá je veľmi obľúbenou variantou interiérového obkladu. Jednotlivé kusy mozaiky sú z vápenca a sú zlepené na kamenných moduloch o veľkosti 15 x 30 cm a ich hrúbka je 1 -1,5 cm. Vďaka jednotnému formátu lepených mozaikových modulov je obkládka aj náročnejších priestor veľmi jednoduchá a rýchla.

Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Vápencová mozaika White line

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 15 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Rozmer kameňa: 15 cm x 30 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Obsah balenia: 0,957 m²
Hmotnosť 1 m²: cca 30 kg