Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Line Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 394
Značka: Kameny.cz
€38,58 / balenie 0,5 m2 €32,15 bez DPH €77,16 / 1 m2
Na objednávku

Prírodná kamenná mozaika vyrobená z vápenca. Jednotlivé kamienky sú omieľanie a následne nalepené na sieťku, čo podstatne uľahčuje a urýchľuje pokládku obkladu. Jednotlivé moduly majú rozmer 15 x 30 cm s hrúbkou kameňa 1,5 cm. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj na dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusná, honosná a elegantná kamenná mozaika z prírodného vápenca je jednou z najobľúbenejších obkladov. Jedná sa o veľmi autentický vzhľad obkladov, ktoré sú veľmi často umiestňované do náročnejších priestorov ako sú kuchyne či kúpeľne. Dokonale však dotvára príjemnú atmosféru aj v okolí krbových kachlí. Lepené moduly, na ktorých sú jednotlivé kusy kamenné mozaiky upevnené, majú rozmer 15 x 30 cm a hrúbka kameňa je 1,5 cm. Vďaka nalepeniu malých kúskov vápenca na veľké moduly je pokládka tohto obkladu veľmi rýchla a jednoduchá.
 

Z masívneho kameňa, z ktorého sa kedysi budovy murovali, sa dnes prešlo k obkladom, ktoré majú budovy krášliť a chrániť. U ciest a chodníkov dnes betón postupne nahrádza žula. Veľa ľudí má dnes zafixované, že kameň je drahý a práca s ním prináša riziko. Napriek tomu sa v minulosti, relatívne i nedávnej, kameň hojne používal najmä k výstavbe bankových domov, honosných sídiel ap. Čo sa týka farebnosti, je tuzemská ponuka v porovnaní so svetom skromnejší, preto berieme všetky obkladové aj dlažobné kamene zo zahraničia a dnes sú prírodné kamenné obklady využívané oveľa hojnejšie.

Kamenná mozaika z vápence Black Line

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 15 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Obsah balenia: 0,5m2
Hmotnosť 1 m²: cca 30 kg
Rozmer: 15x30cm
Hrúbka kameňa: 1,5cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie