Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Obklad z kameňa - Lima Multi DOPRAVA ZDARMA

Kód: 8727S1
Značka: Kameny.cz
€29,42 / balenie 0,74 m2 €24,52 bez DPH €39,76 / 1 m2
Skladom

Kamene mali veľmi dôležitú úlohu už v mytológii, rovnako ako skaly – symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípada sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kusu a trvanlivosť, taktiež aj farebnosť a kresbu. Nejbežnejšia a najžiadanejšia podoba prírodného kameňa je dnes formou obkladov a dlažieb. Práve Lima Multi Vám umožňuje zmodernizovať Váš dom či byt a dáva Vám volnosť ku kreatívnej voľbe dekorácii a kompozíc. Lima Multi je obkladový a dlažobný kameň vyrobený z travertínu. Je možné ho použíť v interiéri aj exteriéri. Je to veľmi obľúbený prírodný kameň. Medzi jeho veľké výhody patrí jednoduchá pokládka a veľmi nízké nároky na údržbu. Travertín v interiéri je vhodný aj do namáhanejších priestorov, ako sú kúpeľne, kuchyne, práčovne a okolie bazénov. 

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Chceli by ste vytvoriť zo svojho domova príjemné a jedinečné miesto? Nechajte sa inšpirovať prírodou a popustite uzdu svojej fantázii.
 

Ponúkame dva typy kameňa Lima Multi:

  1. Exteriérová dlažba - tento travertín má výšku 30 mm a je ideálnou dlažbou do exteriéru.
  2. Obklad a interiérová dlažba - tento kameň má výšku 12 mm a skladá sa do románskeho patentu. Je možné si ho pozrieť v priloženom súbore s názvom "Kladečský plán". Travertín vo výške 12 mm je ideálny do interiéru na obklady i dlažby. Tento travertín môžete použiť aj v exteriéri ako obklad. Túto výšku travertínu možno tiež použiť ako exteriérovú dlažbu, ale iba pre nadkryté plochy (napr. Terasy, balkóny, zimné záhrady a pod.).
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa potrebujete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Lima Multi nie je jediným produktom série Lima, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

K tomuto produktu odporúčame lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnáciu WProtect a škárovaciu hmotu Ultracolor.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

patent 1,2 cm– škára minimálna – 0,3-0,4 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Série: Mavi
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Béžová, Krémová
Způsob pokládky: Do lepidla
Rozmery: Románský patent
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Formát jednotlivých kusov: Románský patent
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Hrúbka kameňa: 1,2 cm
Obsah balenia: 0,74 m²
Približná hmotnosť: 32 kg / m²