Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Lepidlo - Mamut Glue 25 ml

Kód: 3610
Značka: Kameny.cz
€2,77 / ks €2,31 bez DPH
Skladom

Lepidlo Mamut Glue 25 ml biele v tube je vhodné na lepenie menších plôch, ktoré ich mimoriadne odolne zlepí s maximálnou počiatočnou prídržnosťou. Prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. 

Odporúčame lepidlo Mamut Glue 25ml využívať k lepeniu čísiel  na dom, které si vyrábame z veľmi kvalitnej bridlice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepidlo Mamut - malé balenie 25 ml, nahrádza klince, skrutky a nýty. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúci po vytvrdení pretieratelný veľmi pevný a elastický spoj. Nie je agresívny k podkladom, je ideálny na lepení zrkadiel.

Kdekoľvek v stavebnom a strojárenskom priemysle alebo v domácnosti či na záhrade. Lepidlo Mamut je vhodné na lepenie vodotesných spojov v strojárenskom a automobilovom priemysle, konštrukčných dielov automobilov, autobusov, karavanov, osobných vagónov – (pohlcuje vibrácie). Lepenie nerezovej ocele, hliníku, medi, olova, skla, polykarbonátov, PS, PUR, PVC a niektorých druhov plastv – aj na tieto materiály je možné použíť lepidlo Mamut. Lepenie konštrukčných vodotesných spojov va stavebnom priemysla, lepenie betónu, keramických dlaždíc, smaltu, zrkadiel, dreva, muriva, sadrokartónu, dosiek CETRIS tvoriacich výplň zábradlí balkónov – certifikované, apod.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Objem: 25 ml
Použitie: kov, murivo, omietka, kameň, sadrokartón, drevo, karamika, sklo atď
Nosnosť po vytrvdení: 22kg/cm²

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie