Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Povrchový modul Spiral Anksys® PM70

Kód: 5441
Novinka
Značka: ECORAW ®
€0,22 €0,18 bez DPH
Na objednávku

Povrchový modul PM70 je přídavnou součástí kotvy SA a využívá se pro kotvení fasád s vysokým zatížením obklady a konstrukcemi. Může být instalován pod armovací tkaninou, případně povrchově přes vyztuženou základní vrstvu.

Povrchový modul MP70 je určen společně s Spiral Anksys® SA ke zvýšení povrchové a smykové nosnosti tepelně izolačních fasád (EPS a MW) s obklady se zatížením na líci větším než 30 kg/m2.

Spiral Anksys® SA společně s modulem PM70 je dále určena pro upevnění minerálních izolací s nízkou pevností v tahu kolmo k rovině s TR menší 10 kPa a pro kotvení izolací plochých střech a stropů.

Ke kotvě nabízíme také výplňové hmoty SAF1 a SAF3, ta je určena na izolace s požadavky na požární klasifikaci.

Minimální objednatelné množství je 10 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Povrchový modul PM70 je přídavnou součástí kotvy SA a využívá se pro kotvení fasád s vysokým zatížením obklady a konstrukcemi. Může být instalován pod armovací tkaninou, případně povrchově přes vyztuženou základní vrstvu.

Kotva je dále certifikována pro dodatečné kotvení tenkých izolací s tloušťkou menší 80 mm v rámci sanací a oprav staticky nestabilních zateplovacích systémů a pro zdvojování zateplovacích systémů, včetně deklarace pro přenos tahového i smykového zatížení ze zateplovacího systému do podkladové konstrukce dle ETA 18/0965.

Kotevní těleso průměru 14 mm je vyrobeno z kovové tkaniny z pozinkovaného ocelového drátu. Nulová teplená vodivost kotevního místa je zajištěna integrovaným povrchovým modulem PM70 průměru 70 mm, který je vyroben z ABS.

Injektáž kotev Spiral Anksys® SA s modulem PM70 je prováděna výhradně expanzními výplňovými hmotami SAF1 nebo SAF3.

  • Jeden princíp pre všetky aplikácie

Injektované kotvenie Spiral Anksys® je určené pre všetky kategórie podkladu A / B / C / D / E podľa EAD a typy izolácií. Účinné kotvenie aj na nesúdržných podkladoch (menej 80 kPa) a podkladoch s vysokou nerovnosťou do 20 mm / 1 m.

  • Profesionálne zateplenie novej generácie

Injektované kotvenie vytvára monolitické spojenie zatepľovacieho systému, čím chráni ako z hľadiska zaťaženia vetrom, teplotami, tak i vlastnou váhou a to pri max. posune izolácie do 1 mm.

  • Rýchla a efektívna montáž

Profesionálna a vysoko efektívna montáž aj v najťažších podmienkach. Žiadne skrutkovanie či zatĺkanie. Zápustná montáž v jednej operácii - žiadne zátky.

  • Bezpečnosť a vysoká životnosť

Injektovaný postup montáže so 100% účinnosťou bez ohľadu na spôsoby vŕtania či súdržnosť podkladu. Odolnosť voči dynamickému zaťaženiu vetrom až 6 kPa (3 × vyššia vyžadujú normy EÚ).

  • Kotvenie fasád s vysokým zaťažením

Systém je certifikovaný pre šmykové zaťaženie. Deklarácia Spiral Anksys® umožňuje vypracovanie statických posúdení na šmykové i ťahové zaťaženie ETICS s obkladmi či konštrukciami.

  • Nulová tepelná strata

Komplexné odizolovanie kotviaceho miesta s deklaráciou nulového bodového prestupu tepla (0,000 W / K) pre všetky typy izolačných materiálov. Vysoko účinný spoj bez tepelných strát a kondenzácie.

  • Ekonomická výhodnosť

Schopnosť vykonávať nové zateplenie, sanácie aj zdvojovanie zatepľovacích systémov pri minimálnom počte kotiev. V rozsahu 6 až 8 injektovaných kotiev na m2 možno ukotviť až 90% objektov v rámci Európskej únie. Menej kotiev znižuje prácnosť, nenarušuje statiku konštrukcií, eliminuje tepelnú stratu.

  • Technológia s európskou certifikáciou CE

Komplexná certifikácia pre najširšie spektrum aplikácií prináša všetkým projektantom a statikom jedinečnú záruku spoľahlivosti tohto riešenia. Deklarácie injektovaného kotvenia násobne prevyšujú požiadavky dané stavebné normou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie