Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Kodai Maru

Kód: 436/VEL
Značka: Kameny.cz
€317,06 / ks €264,22 bez DPH
Skladom
Vybere si farbu
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Japonská lampa Kodai Maru je vyrobená z prírodného kameňa. Ponúkame Vám dve veľkosti v dvoch farebných prevedeniach - sivá žula a žltosivá žula. Stredná japonská lampa je vysoká 55 cm a veľká japonská lampa je vysoká 65 cm. Popustite uzdu svojej fantázie a vybudujte si svoju vlastnú pokojnú a čistú oázu pokoja. Umiestnením tejto žulovej lampy si zaistíte veľký obdiv všetkých návštevníkov. Zamilujete sa do nej na prvý pohľad, ale nikdy sa Vám neopozerá.

Očarenie, ktoré vychádza z umelecky spracovaných motívov, zanecháva u mnohých návštevníkov japonských záhrad trvalé stopy. U mnohých z nich to vzbudzuje želanie premeniť vlastný pozemok a vlastnoručne si zriadiť japonskú záhradu alebo aspoň priniesť do nej niektorý japonský prvok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Japonské lampy Kodai Maru ponúkame v dvoch veľkostiach a dvoch farebných prevedeniach. Prírodný kameň, z ktorého sú japonské lampy vyrobené, je stáročiami utváraný prírodou. Aj japonské lampy Kodai Maru sú jedinečné svojím spracovaním pomocou ručných nástrojov.

Lampy sú významné prvky japonskej záhrady. Umiestnenie lampy by malo podľa šintoistických predstáv - okrem funkcie dekoratívne - tiež chrániť dom proti zlým duchom. Na rozdiel od čínskych záhrad, z ktorých použitie kameňov pôvodne vzišlo, sa v Japonsku príliš nepoužívajú kamene mimoriadnych bizarných tvarov, usilujeme totiž o jednoduchosť a autenticitu.

Žulová japonská lampa Kodai Maru

Pred založením záhrady v japonskom štýle je potrebné premýšľať o základných otázkach. Patrí k nim na jednej strane želanie a predstava majiteľa záhrady, na druhej strane existujúce podmienky a zdroje. Úspešne docieliť vo vlastnej záhrade harmónie a krásy pravej japonskej záhrady nie je úplne jednoduché, ale nie je to ani nemožné. S určitou dávkou záhradníckych a stavebných vedomostí aj s trochou zručnosti sa podarí aj úplnému laikovi prepožičať vlastnej záhrade nádych Ďalekého Východu. Ak si však nie ste úplne istí, potrebujete poradiť alebo len nasmerovať, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí sa Vám budú veľmi radi venovať.

Odporúča sa japonské lucerny pripevniť na kamenný podstavec alebo zatlačiť do krajiny, aby počas búrky nespadli.

Fotografie všetkých lámp sú vytvorené priamo v našej predajni, sú teda plne autentické. V našej predajni si lampy môžete tiež prísť osobne prezrieť a nechať sa inšpirovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Japonské záhrady
Materiál: Prírodný kameň
Typ materiálu: Žula
Mrazuvzdornosť: Áno
Výška strednej lampy: 55 cm
Priemer klobúka strednej lampy: 45 cm
Približná váha strednej lampy: 55 kg
Výška velkej lampy: 65 cm
Priemer klobúka velkej lampy: 60 cm
Približná váha velkej lampy : 120 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie