Kamenný koberec Madeira - exteriér - 25 kg kameniva + 1,25 kg pojiva EpoStone

Kód: 6585/1 CS1 6585/1-5S1 6585/2 CS1 Zvoľte variant
Značka: TopStone
€18,68 / balení 1,65 m2 €15,57 bez DPH €11,32 / 1 m2 €16,98 / 1 m2 €22,64 / 1 m2
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si hrúbku
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kamenný koberec Madeira vo frakcii 2 - 5 mm.

Kamenný koberec sa predáva po baleniach, ktoré obsahujú 25 kg kameniva a 1,25 kg spojiva. Z jednoho balenia vyrobíte 1,65 m2 koberca o hrúbke 1 cm, 1,10 m2 koberca o hrúbke 1,5 cm a 0,85 m2 o hrúbke koberca 2 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Použitie

Povrch MADEIRA je vhodný na pochôdzne plochy v interiéri a exteriéri (chodníky, okolie bazénov) aj pre plochy pojazdné (príjazdové cesty, vjazdy do garáží, státia pre autá). Odporúčame tiež pre zvislé plochy (schody, schodiská).

Cena

Cena povrchu zahŕňa certifikované spojivo (živicu sl. A a tvrdidlo sl. B) a plnivo (kvalitné drvené, niekoľkokrát omieľané, prané  riečne kamienky) pri odporúčanej hrúbke povrchu 1,5 cm. Cena nezahŕňa dopravu a pokládku povrchu.

Hrúbka

Odporúčaná hrúbka povrchu pre pochôdzne plochy je 1,5 cm, pre plochy pojazdové 2 cm.

Balenie

1 balenie obsahuje: 25 kg kameniva + 1,25 kg spojiva

Plnivo (kamienok) je balené v 25 kg plastových vreciach. Spojivo v sáčkoch twinpackoch alebo plastových kanistroch o objeme 1 – 5 litrov.

Doprava

Materiál dodáme priamo na vašu adresu alebo pripravíme k odberu na zvolenej pobočke TOPSTONE. Taktiež je možné v objednávke zvoliť osobný odber u našich zmluvných partnerov. 

Termín

Povrch MADEIRA máme štandardne skladom, termín dodania s dopravou je 3 - 5 pracovných dní. Osobný odber môžete urobiť ihneď.

Návod na pokládku kamenného koberca

Návod k stiahnutiu v súvisiacich súboroch

Poznámka výrobca

  1. Povrch MADEIRA môže na ploche po čase javiťt známky výkvetu železa. Ide se o prírodný materiál s pôsobením prírodných vplyvov, tento výskyt prírodného prvku Fe je individuálny (2,7% z celkového objemu predaného materiálu) . Tato vada nemá vplyv na používanie povrchu, je to iba vada estetická, ktorú je možné  odstrániť našim čističom Top Fe Cleanerem.
  2. Pri zakúpení materiálu si prosím skontrolujte šarže zakúpených vriec, aby nedošlo vplyvom rôznych odtieňov k vzniku rôznofarebných fľakov. Prípadne odporúčame miešať vrecia rôznych šarží v pomere tak, aby mal povrch  rovnakú farbu. Pri nedodržaní postupu nebude na neskoršie reklamácie braný ohľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné koberce
Materiál: Prírodný kameň
Pokládka: Na spevnený podklad na povrch TopStone
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá, Hnedosivá, Riečny kameň
Vzhľad: Kamenný koberec

Penetrace před pokládkou kamenného koberce