Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Kamenná fontána Triangel 30 cm

Kód: 3234
Značka: Kameny.cz
€89,38 / ks €74,48 bez DPH
Skladom

Fontána Triangel je vyrobená z prírodnej a veľmi kvalitnej sivej žuly. Fontána z kameňa dodá vašej záhrade či terase elegantný štýl a zaujme všetkych vašich hostí, bez toho aby sa rýchlo opozerala. Sivá žula, z ktorej je fontána vytvorená je luxusný prírodný materiál, ktorý vyniká kvalitou, elegantným vzhľadom s vysokou estetikou a funkčnosťou. Je odolná voči klimatickým vplyvom a teplotám. Nepoškodí ju ani bežne používané chemikálie. Jedná sa o jeden z najpoužívanejších materiálov v interiéri i exteriéri, a tak aj táto žulová fontána dodá dušu vašej záhrade.

Výrobok si môžete prísť prezrieť a nechať sa inšpirovať priamo v našej predajni, kde je fontána vystavená v stále expozícii.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo, ktoré u nás môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána Triangel z prírodného kameňa je krásnym doplnkom aj dominantou každej záhradky aj terasy. Svojim prirodzeným vzhľadom a nadčasovou eleganciou predstavuje skutočnú kráľovnú vašej záhrady. Kamenné fontány pritom každej záhrade dodajú klasický vzhľad. Okrasný prírodný kameň sa vždy aspoň čiastočne líši svojou kresbou a vzorom, môžete si tak byť istí, že vaše kamenná fontána bude skutočný originál.

Inštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete