Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Kamenná dlažba - Fleta Nero

Kód: 278-2AS1 278-2BS1 Zvoľte variant
Tip
Značka: Kameny.cz
€6,96 / balenie 0,18 m2 €15,31 / balenie 0,36 m2 od €6,96 / balenie 0,18 m2 €5,80 bez DPH €12,76 bez DPH od €5,80 bez DPH €38,67 / 1 m2 €42,53 / 1 m2
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si formát obkladu / dlažby
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Fleta Nero je prírodný dlažobný kameň vyrobený z bridlice, ktorý dokonale ozdobí Váš interiér. Pôsobí veľmi elegantným a honosným dojmom a dodá všetkým kúpeľniam moderný vzhľad. Svojou štruktúrou a farbou dokáže tiež veľmi efektívne opticky zväčšiť priestor. Tento extravagantný kameň sa predáva v dvoch odlišných veľkostiach, rozmery menšie varianty sú 30 x 60 cm a väčšie variant má 60 x 60 cm, keď jeden m² váži takmer 28 kg.

fleta

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Výstrednú úlohu vo výbere materiálu všetkých interiérov má tento prírodný kameň Fleta Nero. Jedná sa o prírodný dlažobný kameň vyrobený z bridlice. Svojim netradičným vzhľadom dokáže dlažba vytvoriť prepychový vzhľad a elegantný štýl v každom domove. Bridlica je k dispozícii v bohatej farebnej škále od známej bridlicové šedi až po žltavo pieskové odtiene. Existujú dlaždice s brúseným povrchom aj obklady s typickou štiepanou vrchnou plochou. Solnhofenské dosky sú dodávané prevažne s nepravidelnými okrajmi. Nerovnomernú hrúbku je možné vyvážiť pomocou výšky maltového lôžka.

Dlažba je tiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, najlepšia varianta je priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, veľmi účinné je tiež ju čistiť vodou.

Fleta Nero nie je jediným produktom série Fleta, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

bazénová dlažba kámen fleta břidlice

K tomuto produktu odporúčame lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnáciu BWTProtect a škárovaciu hmotu Ultracolor.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

60x30x1 cm – škára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

60x60x1 cm – škára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Svetlo sivá, č. 112.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažby - prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy
Balenie 2: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm
Interiér x Exteriér: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Nero
Počet balení (paleta): 1 cm
Použitie: Interiér - vnútorné
Rozmery: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Obsah balenia: 1
Hmotnosť 1 m²: cca 28 kg