Japonské lampy Mini Lantern

Kód: 1325/VEL
Značka: Kameny.cz
€169,66 / ks €141,38 bez DPH
Skladom
Vybere si farbu
Vyberte si veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Japonská lampa Mini Lantern je vyrobená z prírodného kameňa. Tieto malé a kúzelné lampy ponúkame v dvoch farebných prevedeniach - šedá a ružovošedá žula. Vybrať si tiež môžete z dvoch veľkostí, malé s výškou 25 cm a veľké vysoké 35 cm. Mini Lantern je ručne opracovaný kus mramoru, ktorý Vás nadchne najmä svojim honosným výzorom a veľmi príjemnou atmosférou, ktorú vytvára.

Detailné informácie

Podrobný popis

Japonské lampy - lucerny Mini Lantern sú v našej ponuke v dvoch farbách a dvoch veľkostiach. Vyrobené sú ručne z žuly a hodia sa do interiéru aj exteriéru. Najlepšie však urobíte, keď ich umiestnite priamo do srdca Vašej záhrady, avšak tieto lampy sa najviac hodia do blízkosti potôčika či jazierka. Lampióny z prírodného kameňa len zriedka kedy vydávajú svetlo a dnes už slúžia prevažne ako nádherné a štýlové dekorácie záhrad a to najmä na zvýraznenie tých japonských. Táto jedinečná lampa Vám dokonale vytvorí príjemnú a pokojnú atmosféru priamo v srdci Vašej záhrady.Zahradní lampa Mini Lantern

Japonská záhrada je v dnešnej dobe veľmi vyhľadávaný pojem vo svete. Japonská úprava pozemku sa využíva pre okrasné záhrady rodinných domov aj napríklad v parkoch. Záhrada je upravená obvyklým alebo podobným tradičným záhradníckym spôsobom v štýle okrasných záhrad v Japonsku. Napodobňovanie týchto úprav sa rozšírilo po celom svete a kvôli odlišnostiam japonskí záhradní architekti začali využívať estetiku ovplyvnenú budhizmom. Preto v našej ponuke nájdete rôzne druhy kamenných japonských lámp a sôch Budhov.

Pred založením záhrady v japonskom štýle je potrebné premýšľať o základných otázkach. Patrí k nim na jednej strane želanie a predstava majiteľa záhrady, na druhej strane existujúce podmienky a zdroje. Úspešne docieliť vo vlastnej záhrade harmónie a krásy pravej japonskej záhrady nie je úplne jednoduché, ale nie je to ani nemožné. S určitou dávkou záhradníckych a stavebných vedomostí aj s trochou zručnosti sa podarí aj úplnému laikovi prepožičať vlastnej záhrade nádych Ďalekého Východu. Ak si však nie ste úplne istí, potrebujete poradiť alebo len nasmerovať, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí sa Vám budú veľmi radi venovať.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Japonské záhrady
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Mrazuvzdornosť: Áno
Farebnosť: sivá, růžovosivá
Rozmery malej lampy: V 25 cm, Ø 30 cm, 20 kg
Rozmery velkej lampy: V 35 cm, Ø 45 cm, 30 kg
Lampa je stavebnica: 4 ks