Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9%

Kód: 5626/0-5
Značka: Nanobala
€7,43 / ks €6,19 bez DPH
Skladom
Vyberte si množství
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9% je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam, pre ktoré sa často používá na šetrné, avšak účinné čistenie povrchov elektronických a mechanických konštrukčných súčiastok, ako univerzálne použiteľný prípravok pre bezpečné odstraňovanie usadenín nečistôt a mastnoty. Nenarušuje materiály a po krátkom čase sa rýchlo a úplne odparuje. Balenie 500ml, s pákovým rozprašovačom.

 

Ostatné názvy: Izopropanol, Propan-2-ol, 2-propanol

Vzhľad: Číra bezfarebná kvapalina

Charakteristika: Vysoko horľavá kvapalina s alkoholickým zápachom, má tekavé účinky, so vzduchem tvorí výbušnú zmes.

Zložení: 99,9% izopropylalkohol

Oblasť použitia izopropylalkoholu: Rozpúšťadlo pre oleje, alkaloidy, gumu a živice, odmrazovací prostriedok pre kvapalné palivá a dehydratačné činidlo, dezinfekcia, sterilizácia.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci s izopropylalkoholom: Dodržujte bezpečnostné opatrenia ako pri práci s chemickými prípravkami. Výpary môžu spôsobiť ospalosť a závrate. Pri použití výrobku v interiéroch zaistite dostatečné vetranie. Nefajčite. V prípade požitia  nevyvolávajte zvracenie, vypijte väčšie množstvo vody a ihneď vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie isopropylalkoholu: Udržujte obal uzatvorený. Skladujte na dobre vetranom mieste oddelene od potravín. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia, mimo dosahu detí. Chraňte pred slnko a prehriatím.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie