Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Impregnácie na prírodný kameň

4 položiek celkom

Cena

1721
11721

Značky

Zobrazených položiek: 4
wprotect
Tip
od €17,50 / balení

WProtect je vysoko účinný hydrofóbny a olejofóbny ochranný systém na vodnej báze.Impregnáciu je možné použiť na ochranu prírodného a umelého kameňa, minerálnych povrchov,...

Kód: 231/0-5
Impregnace hydrofobní na přírodní kámen - BWTProtect (Vyberte si množství impregnace 5 litrů)
Tip
od €20,87 / ks

BWTProtect je hydrofóbna impregnácia s obsahom nanočastíc. Táto impregnácia, na báze rozpúšťadla, je určená k trvalému vodovzdornému ošetreniu savého prírodného kameňa -...

Kód: 230/0-5
hydrofobni - voděodolny natěr na kamen a beton
od €17,62 / ks

Jednozložkový, jednoducho aplikovateľný, hydrofobizačný prostriedeok, vhodný najmä na menej nasákavé horniny, omietky, betóny a pálené materiály. Osvedčil sa na tmavé...

Kód: 232/1 L
Impregnace na leštěný kámen - AGProtect (Vyberte si množství 100 ml)
€20,42 / ks

Impregnácia na leštený kameň - AGProtect je hydrofóbny vysoko účinný nano ochranný systém na minerálne povrchy na báze  rozpúšťadiel.  Impregnáciu je možné...

Kód: 2142

Impregnácie na prírodný kameň

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia na prírodný kameň chráni ošetrovaný povrch a dodáva mu veľké množstvo vynímočných vlastností. Tenká vrstva impregnácie minimalizuje priľnavosť kvapalín k povrchom a umožňuje veľmi jednoduché čistenie. Ošetrovaná plocha lepšie odolává škodlivému pôsobeniu kyselín, zásad, olejov apod. a je chránena voči tvorbe machov a rastu plesní. Vďaka prípravkom sa zachovávajú izolačné vlastnosti kameňa a znižuje sa prienik vody do konštrukcie stavby, ale aj cez to môže kameň stále dýchať.

Impregnácie sú určené na všetky druhy kameňa. Majú širokú škálu použitia, sú určené na obklady a dlažby tak ako do interiéru aj do exteriéru, ploty, sochy, stĺpy, obrubníky, krby, hroby a náhrobky, ale tiež na pracovné dosky, kuchyňské linky, kúpeľne atď.

Impregnácia kameňa WProtect značky Nanobala na savé druhy kameňa - pieskovec, travertín, opuka, vápenec, mramor, ale aj niektoré savejšie druhy žuly - obvykle sa jedná o žulu z Ázie. Nano impregnácia nemení vzhľad kameňa.

Impregnácia na kameň BWTProtect značky Nanobala na menej savé až nesavé druhy kameňa - žula, rula, čadič, bridlica - nano impregnácia mierne zvýrazňuje farby a štruktúru kameňa.

Impregnácia na leštený kameň AGProtect značky Nanobala - impregnácia kameňa určená na leštené, málo savé až nesavé druhy prírodného kameňa. Je použiteľná aj na umelý leštený kameň na báze polymérov a živíc. Nano impregnácia nemení vzhľad ošetreného povrchu.

Impregnácia POROSIL RVV - jednosložkový, snadno aplikovateľný, hydrofobizačný prostriedok, vhodný najmä na menej savé horniny, omietky, betóny a pálené materiály. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie