Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Impregnácie na betón

3 položiek celkom

Cena

1520
11520

Značky

Zobrazených položiek: 3
Impregnace na beton - hydrofobní a olejofobní BProtect
od €17,05 / ks

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia betónu a keramiky na vodnej báze s obsahom nanočastíc. Je určená k dlhodobému, vodovzdornému ošetreniu savých povrchov - rôzných...

Kód: 2160/0-5
impregnace na beton hydrofobní a zvárazňující BTPProtect
od €19,91 / ks

Hydrofóbna impregnácia umelého kameňa a prefarbených betónových materiálov na báze rozpúšťadla s obsahom nanočastíc. Impregnácia je určená k dlhodobému vodeodolnému...

Kód: 2157/0-5
hydrofobni - voděodolny natěr na kamen a beton
od €15,61 / ks

Jednozložkový, jednoducho aplikovateľný, hydrofobizačný prostriedeok, vhodný najmä na menej nasákavé horniny, omietky, betóny a pálené materiály. Osvedčil sa na tmavé...

Kód: 232/1 L

Impregnácie betónu, keramiky, minerálnych povrchov

Impregnácie na betón, keramiku, umelý kameň a iné nasakujúce minerálne materiály a ich povrchy. Impregnácie sú hydrofóbne alebo  olejofóbne.

Nano impregnácie sú vhodné predovšetkým na nové, suché a čisté povrchy betónu, keramiky, umelého kameňa na báze betónu (pojivo cement), minerálne omietky a fasády.

Impregnácia BProtect značky Nanobala - je nanotechnologická hydrofóbna a olejofóbna impregnácia betónu, minerálnych stavebných savých povrchov a pálenej inak neošetrenej keramiky (neglazované).

Impregnácia BTProtect značky Nanobala -  určena k dlhodobému vodovzdornému ošetreniu savých povrchov, u ktorých chceme jemne zvýrazniť farebnosť povrchu -najmä na terasovymývateľnú dlažbu a imitácie kameňa. Ďalšie obvyklé využitie impregnácie je na pálené keramické výrobky - klinkery.

Impregnácia POROSIL RVV - jednozložkový, jednoducho aplikovateľný, hydrofobizačný prostriedok, vhodný najmä na menej savé horniny, omietky, betóny a pálené materiály. 

Impregnácia STONE CARE značky STEGU - biely vodeodolný roztok na báze silikónov, ktorý slúži k ochrane sadrových a betónových obkladov STEGU. Použitím impregnácie ochránite obklad pred znečistěním a zachováte jeho stály vzhľad.