Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Impregnácia na kúpeľne a sprchové kúty - Nano Bath

Kód: 2145
Značka: Nanobala
€9,98 / ks €8,32 bez DPH
Na objednávku

Impregnácia Nano Bath slúži predovšetkým k ošetreniu kúpeľní - sklo, keramika, sprchový box, nerezových batérii a úchytiek, proti vode a nečistotám.

Jedno balenie produktu Nano-Bath obsahuje:

  • Flaštičku s modrým označením (25ml)
  •     -  NanoClean  - nanotechnologický čistič
  • Flaštičku s červeným označením (25ml)
  •     -  GProtect  - nanotechnologický prípravok
  • Netkanú textíliu modrej farby
  • Netkanú textíliu červenej farby

1 balenie vystačí cca na 1 sprchový kút
(cca 1,5 - 2m2)

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia Nano Bath je ochranný hydrofóbny prostriedok proti vode a špine na báze nanotechnológii s ochranným efektom, založeným na princípe lotosového efektu, kde dochádza k odvaľovaniu gulôčok vody po povrchu samospádom alebo prúdením vzduchu. Perličky kvapaliny sa snadno skotúľajú po povrchu a zoberú so sebou častice nečistôt. Optimálny efekt je dosiahnutý približne po 24 hodinách. Táto vrstva  pôsobí až 2 roky.

Návod na použitie impregnácie NANO-BATH:

Povrch musí byť pred aplikáciou suchý a čistý, bez plesní a mastnoty. Impregnáciu aplikujte pri izbovej teplote podkladu aj okolia (od +5°C do +30°C). Pri nižšej teplote vzniká na povrchu po nanesení matná mliečna vrstva, ktorá sa nedá jednoducho rozleštiť. Pracujte vo vetraných priestoroch! Zabraňte kontaktu s očami. Nevdychujte aerosól !
Spotreba: Cca 15 ml/m2.

Vytiahnite flaštičku s modrým označením,  je nunté pretrepať. Nastriekajte na povrch malé množstvo nanočističa a rozleštite priloženou modrou textíliou. Takto postupne nanášajte a rozlešťujte prostriedok po celej ploche.
Správne ošetrená plocha sa pozná tak, že po nej textília mierne drhne. V miestach, kde textília po povrchu kĺže, nastriekajte eště nanočistič a vyleštite. Na 1m2 plochy spotebujete cca 15 ml prípravku. Väčším množstvom prípravku nezvýšíte účinnosť, ale len pracnosť pri následnom leštení. Nechajte 5 minút pôsobiť! Doleštite prípadné nedostatky. Pri nedodržaní pauzy alebo použití jednej textílie na obe zložky prípravku sa môže stať produkt nefunkčným!

Po ošetrení povrchu nanočističom a po 5 minútovej pauze aplikujte rovnakým spôsobom nanoprípravok s červeným označením pomocou červenej textílie! Vyleštite do vysokého lesku. U tohto prípravku pri správnej aplikácii musí naopak textília kĺzať po povrchu. Tam, kde textília drhne, doplňte eště malé množstvo nanoprípravku s červeným označením a doleštite červenou textíliou. Potom nechajte 24 hodín v suchu a pri izbovej teplote formovať ochrannú nanovrstvu. Nevymieňajte textílie!

Funkčnosť hydrofobizácie povrchu: až 2 roky podľa expozície

Čistenie povrchu: Oplachom vodou. Nie je nutné použiť čistiace prostriedky ani tlakovú vodu. Nečistiť abrazívnymi prostriedkami!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidla, odstraňovače
Balenie: 25 ml
Balnenie odpovedá ploche: cca 2 m2

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie