Okrasné kamene - Grey okruhliaky

Kód: 2043/25 2043/502 2043/501 Zvoľte variant
Značka: Kameny.cz
€14,17 / balenie 25 kg €237,73 / balenie 425 kg €430,49 / balenie 825 kg od €14,17 / balenie 25 kg €11,81 bez DPH €198,11 bez DPH €358,74 bez DPH od €11,81 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si balenie
Vyberte si veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Plážové, ručne vyberané okrúhliaky. Navodia atmosféru ako pri mori. Vytvoria kúzelné zátišie a ozdobia každú kvetinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Kamenný štrk Grey valounky môžete využiť ako luxusný dekoračný prvok vo Vašom byte a dome, na záhradách k obsypaniu rastlín, kríkov, stromov, plôch okolo bazénov alebo na hroby.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m²
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť
  • Približná spotreba je 75 kg / m²

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

balení okrasných kamenů - zlava – SK