Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Forest Black - prírodný obkladový kameň

Kód: 281-10S1
Novinka
Značka: Kameny.cz
€27,05 / balenie 0,54 m2 €22,54 bez DPH €50,09 / 1 m2
Do 8 týždňov

Kamenný obklad vhodný pre použitie v interiéroch. Jednotlivé moduly sú vyrobené z prírodného vápence, ktorý obsahuje kremičité platničky, čo dodáva obkladu exkluzívny vzhľad a miernu lesklosť. Veľkou výhodou tohto vápencového obkladu je jeho pevnosť a odolnosť, čo umožňuje použiť obklad aj vo viacerých namáhaných priestoroch, ako sú kúpeľne a kuchyne.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v elegantnom mestskom dome a pekne podčiarknu aj čaro vidieckeho sídla.

Vzhľadom k aktuálnej situácii spojenej s námornou a medzinárodnou dopravou, sú termíny naskladnenie orientačné.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Obkladový prírodný kameň Forest Black je vhodný pre tvorbu dizajnovo hodnotných plôch v interiéroch bytov, domov a komerčných stavieb. Vápencový obkladový kameň Forest Black je pripravený v moduloch tvare "Z" s rozmermi 60 x 15 cm.

Prírodné kamene patria medzi stále hledanějšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobí prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte prírodu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Série: Black
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá, Černá, Antracitová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 2 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 2 cm
Obsah balenia: 0,54 m²