Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontány Vápencové guľe

Kód: 386/OE 4
Značka: Kameny.cz
€269,89 / ks €224,91 bez DPH
Skladom
Vyberte si velikost dekorační koule
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Potrebujete oživiť Vašu záhradu? Chcete niečo originálne a elegantne? Kamenné fontány vápencové guľe sú vyrobené z prírodného vápenca. Môžete ich použiť v interiéri aj exteriéri. Ide o najčastejšiu dekoráciu Vašich záhrad, ktorá je veľmi osobitá a vie vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru.

Kamenná fontána býva veľmi často súčasťou osobitých záhrad, parkov, okolie firiem alebo námestia. Zachovávajú históriu miesta, na ktorom stojí a tým mu dodávajú jedinečnosť. V našej bohatej ponuke nájdete fontány z kameňa v mnohých tvaroch a farbách. Urobte aj vy svoju záhradu originálnu a preniknete do sveta okúzľujúcich záhrad.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontány Vápencové guľe sú najobľúbenejšiou fontánou z nášho sortimentu. Fontány sú vyrobené z prírodného kameňa vápenec, ktorý im dodáva veľmi osobitý vzhľad a je tiež mrazuvzdorný. Nemusíte sa báť umiestniť tieto fontány kdekoľvek vo Vašej záhrade a nechať ju tam aj cez zimu.

Najlepšie vyzerajú v záhrade dekoračné gule v rôznych veľkostných kombináciách. Zakúpiť si preto môžete tiež set všetkých troch gulí. V prípade nákupu tejto SADY od nás získate ako bonus DOPRAVU ZADARMO.

Záhradná fontána z prírodného kameňa so svojím prirodzeným materiálom a nadčasovým vzhľadom predstavuje skutočnú kráľovnú záhrady. Kamenné fontány pritom každej záhrade dodajú klasický vzhľad. Okrasný prírodný kameň sa vždy aspoň čiastočne líši svojou kresbou a vzorom, môžete si tak byť istí, že vaša kamenná fontána bude skutočný originál.

Fontány a studne patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Mrazuvzdornosť: Áno
Váha 30 cm: cca 45 kg
Váha 45 cm: cca 140 kg
Váha 60 cm: cca 340 kg