Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontána Waves

Kód: 3246/VEL
Značka: Kameny.cz
€105,38 / ks €87,82 bez DPH
Skladom
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vápencové fontány jsou vyrobený z prírodného kameňa. Najlepšie vyzerajú v záhrade vápencovej fontány v rôznych veľkostných kombináciách. Zakúpiť ich  môžete veľkostech 20 cm, 35 cm a 50 cm. Vápencové fontány sú našimi zákazníkmi veľmi obľúbené, pretože dokážu vytvoriť netradičný a na pohľad veľmi príjemnú dekoráciu záhrady.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Niečo Vám v záhrade chýba? Chcete ju oživiť? Set troch fontán je o veľkostech 20 cm, 35 cm a 50 cm a Vašu záhradu vyzdobia veľmi originálnym spôsobom. V kombinácii troch kusov pôsobí osobitým dojmom, ktorý je v dnešnej dobe hojne vyhľadávaný. Umiestnením týchto fontán priamo do srdca Vašej záhrady si zaistíte obdiv všetkých Vašich návštevníkov, ktorí sa do fontánok ihneď zamilujú, ale len tak jednoducho sa neopozerajú.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Vždy sa snažíme vyberať kvalitné a zaujímavé výrobky. Záhradná fontána musí zaujať na prvý pohľad, ale pritom sa nesmie okukať.

Všetky fotografie produktov sú fotené v našej kamennej predajni, sú teda úplne autentické a originálne. Produkty sú úplne totožné s fotografiami.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Približná veľkosť malá: 20 cm
Približná veľkosť stredná: 35 cm
Približná veľkosť velká: 50 cm