Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontána Valounky - Merlot

Kód: 3219
Značka: Kameny.cz
€229,55 / ks €191,29 bez DPH
Skladom

Kamenná fontána Merlot je vyrobená z prírodné Brekcie, ktorý elegantne oživi váš exteriér aj interiér. Dokonalou eleganciou pôsobí v srdci záhrady, kde vytvoria príjemnú atmosféru, ale vie tiež vytvoriť živú dušu v priestrannej chodbe. Tieto fontány je možné zakúpiť vo viacerých prevedeniach. Zakúpiť možno tri rôzne veľkosti alebo tiež jednu sadu, ktorá pôsobí vo vašej záhrade veľmi vycibreným dojmom. Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamene však hrali veľmi dôležitú úlohu aj v mytológii, rovnako ako skaly - symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Inštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete