Fontána stĺp hladený V

Kód: 653
Značka: Kameny.cz
€121,03 / ks €100,86 bez DPH
Vypredané

Jedinečná leštená fontána z prírodného kameňa na záhradu v tvare stĺpe zdokonali Vašu záhradu a dodá ju tú pravú upokojujúcu atmosféru. V dnešnom každodennom zhone je miesto pokoja a pohody, ktorú si môžete na záhrade vytvoriť, na nezaplatenie. Mramor, z ktorého je fontána vytvorená, dodá záhrade jedinečný a úplne dokonalý spád. Napriek tomu dokáže tvoriť naozajstnú živú dušu Vašej záhrady. Jej výška je okolo 60 cm.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo, ktoré u nás môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

V našej bohatej ponuke nájdete mnoho ďalších fontán z kameňa v mnohých tvaroch a farbách. Pokiaľ si nebudete s výberom istí, neváhajte kontaktovať našich špecialistov, ktorí Vám so všetkým radi poradia a pomôžu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrebujete dať Vašej záhrade elegantný vzhľad a vytvoriť zo svojho domova jedinečné a pokojné miesto? Popustite uzdu svojej fantázie a nechajte sa inšpirovať prírodou. Záhradná fontána z prírodného kameňa meria cca 60 cm a váži 39 kg. Aj cez svoju mohutnosť pôsobí fontána veľmi elegantne a štýlovo. Mramor, z ktorého je vyrobená, jej dodáva dokonalú rovnováhu a Vy sa do nej zamilujete na prvý pohľad, ale určite sa Vám rýchlo neopozerá. Mramor je kameňom veľmi dobre známym v Českom prostredí a do našich záhrad sa viac než hodí. Môžete ho použiť ako stavebný kameň, vhodný je tiež na dlažby.

V dnešnej dobe sú kamene vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu. Luxusné a napriek tomu jednoducho elegantné, také sú fontány z prírodného kameňa.

Fontány z mramoru stĺpového tvaru sú vhodné predovšetkým na záhradu, ale aj vašej terase dajú osobitý a elegantný ráz. Mramor, tzv. "Kráľ antiky" má pôvod v gréckom marmarein, tj. Lesknúť sa, čo bola jedna z podstatných vlastností preslávených antických mramorov. Do slovenčiny sa názov mramor dostal z latinského marmor přesmyknutím hlások. Jedná sa o jeden z najpoužívanejších materiálov v exteriéri, a tak aj táto mramorová fontána v tvare stĺpe dodá dušu vašej záhrade.

Zahradní fontány a kašnyInštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Približná výška kameňa: 60cm
Približná váha kameňa: 35kg
Obsah balení: 1