Fontána stĺp hladený III

Kód: 666
Značka: Kameny.cz
€117,04 / ks €97,53 bez DPH
Skladom

Vonkajší leštená fontána v tvare stĺpa z prírodného kameňa poukazuje na pohodu a pokoj, ktorý vo Vašej záhrade panuje. Mramor, z ktorého je fontánka vytvorená, dodá záhrade štýl a prirodzenú eleganciu. Zachováva osobitú atmosféru miesta, na ktorom stojí a tým mu dodáva jedinečnosť. Jej výška je okolo 60 cm. V našej bohatej ponuke nájdete mnoho ďalších fontán z kameňa v mnohých tvaroch a farbách. Pokiaľ si nebudete s výberom istí, neváhajte kontaktovať našich špecialistov, ktorí Vám so všetkým radi poradia a pomôžu.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo, ktoré u nás môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 1.000, - Sk!

Detailné informácie

Podrobný popis

V dnešnej dobe sú kamene vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu. Luxusný a napriek tomu jednoducho elegantný, taká je fontána z prírodného kameňa.

Fontány z mramoru stĺpového tvaru sú vhodné predovšetkým na záhradu, ale aj vašej terase dajú osobitý a elegantný ráz. Mramor, tzv. "Král antiky" má pôvod v gréckom marmarein, tj. lesknúť sa, čo bola jedna z podstatných vlastností preslávených antických mramorov. Do slovenčiny sa názov mramor dostal z latinského marmor přesmyknutím hlások. Jedná sa o jeden z najpoužívanejších materiálov v interiéri i exteriéri, a tak aj táto mramorová fontána v tvare stĺpe dodá dušu vašej záhrade.

fontány na zahradu

Inštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 1.000, - Sk!

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Približná výška kameňa: 60cm
Približná váha kameňa: 35kg
Obsah balení: 1