Fontána stĺp hladený II

Kód: 659
Značka: Kameny.cz
€120,73 / ks €100,61 bez DPH
Skladom

Kamenná fontána stĺpového tvaru z prírodného kameňa býva veľmi často súčasťou osobitých záhrad, parkov, okolie firiem alebo námestia. Zachováva osobitú atmosféru miesta, na ktorom stojí a tým mu dodáva jedinečnosť. Jej výška sa pohybuje okolo 60 cm. V našej bohatej ponuke nájdete mnoho ďalších fontán z kameňa v mnohých tvaroch a farbách. Vytvorte si aj Vy svoju záhradu s dušou a preniknete do sveta okúzľujúcich záhrad.

V dnešnej dobe sú kamene vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo, ktoré u nás môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlová elegancia. Presne toto znázorňuje luxusná kamenná fontána v tvare stĺpa z prírodného mramoru. Mramor Vám umožní dosiahnuť luxusného vzhľadu v interiéri aj exteriéri a originálna fontána vytvorí veľmi príjemnú a upokojujúcu atmosféru. Umiestnite fontánu priamo do srdca Vašej záhrady, a vytvoríte si tak svoj vlastný wellness kútik. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Fontány z mramoru stĺpového tvaru sú vhodné predovšetkým na záhradu, ale aj vašej terase dajú osobitý a elegantný ráz. Mramor, tzv. "Krá antiky" má pôvod v gréckom marmarein, tj. lesknúť sa, čo bola jedna z podstatných vlastností preslávených antických mramorov. Do slovenčiny sa názov mramor dostal z latinského marmor přesmyknutím hlások. Jedná sa o jeden z najpoužívanejších materiálov v interiéri i exteriéri, a tak aj táto mramorová fontána v tvare stĺpe dodá dušu vašej záhrade.

fontána sloup II

Fontány a studne patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Kameň fotený mokrý. 

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Približná výška kameňa: 60cm
Približná váha kameňa: 35kg
Obsah balení: 1